Eveline Cosmetics

Ár:   660 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kepiroanett, Módosítva: 2017. november 30.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal hidratálja és táplálja a kezeket, amitől a bőr bársonyosan sima lesz. Könnyen felszívódik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ziiman

2021. március 21.

Anyukámnak vettem eredetileg, de az ő kezét irritálta, úgyhogy úgy voltam, elhasznalom. Nem gondoltam, hogy ennyire szeretni fogom. Az illata csodás, a hatékonysága télre nem elég, de ebben a tavaszi átmeneti időben tökéletes. 4 csillagot adok csak, mert van ennél jobb krém is, de mindenképpen megér egy próbát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Lilium

2020. november 13.

Könnyen beszívódik, az illata sem annyira rossz, nekem a hidratálóhatása viszont kevés. Nem újravevős típus, inkább egyszer elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

pacsalia

2020. május 5.

JUJJJ... bár ne hallgatnék annyiszor az itteni véleményekre. általában drogériás termék vásárlásánál azokra hagyatkozok, aztán persze sokszor jön a pofáraesés… Mondjuk hát nem válhat be minden mindenkinek, na de na ... :D
Borzasztó ez a krém, irtózatosan RAGAD, nekem büdös nyanya szaga van, olyan (gyöngy)virágos katyvasz ami mindent túlharsog kb, még a legerősebb parfümömet is…
Nem hidratál jóformán semmit. Hatszor is bekenhetem vele a kezem egymás után, meg se kottyan a bőrömnek, ugyanolyan száraz, csak még ragad is, mintha cukros vízbe mártottam volna. Nagyon rossz!
ès már 799 Ft… Hát ezért az árért hülye leszek még egyszer megvenni :/ ezt is kínszenvedések közepette fogom elhasználni..

UPD.: Èn barom megpróbáltam a párom talpára elhasználni masszázshoz, gondoltam úgy majd gyorsan elfogy. Hát mondanom sem kell, hiába várt egészen sokat mielõtt felállt, hogy beszívódjon, a tappancs nyomok mindenhol ott vannak (ott FÈNYLENEK) a lakásban... Oké, hogy nem lábra van, de ez egy iszonyatosan rossz krém ami egy soha el nem tűnõ réteget képez és ragacsos, szóval NULLÀST adnék ha lehetne. Megy a kukába :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Gesztenye4

2018. november 17.

Nagyon jó kézkrém, nincs bántó erős illata, villámgyorsan felszívódik, nincs zsíros érzetem tőle. A bőröm sokkal puhább használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Linda77

2018. szeptember 4.

Kellemes illat, valóban könnyen felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Kellemes illat, valóban könnyen felszívódik.

Klinda

2018. március 19.

A Hélia D kézkrémmel felváltva használom, számomra jobb, mint az előző. Nagyon szárazak a kezeim, remekül hidratálja, de sajnos csak az első kézmosásig, emiatt naponta többször nyúlok érte. Kiválóan beszívódik, irodai munka mellett is kiváló. Az illatával nincs gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 19.

kneva

2017. november 30.

Nem szeretném nagyon lepontozni. Internetes vásárlás végén adtam hozzá a kosaramhoz. Engem az SOS megtévesztett, mert azt gondoltam, h valami regeneráló csodakrém a tönkrement kezek helyrehozásához. Viszont ez egy könnyű kis nappali krémecske, nekem hamar felszívódik, jó illatú. Nappali kézkrémnek irodába ideális, de nekem valójában kevés. Kb 350 Ft volt akciósan, de mellényúlás a részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

FReka

2017. november 4.

Nagyon jó ez a kézkrém,gyorsan beszívódik,nem ragad,jól hidratál,nappali kézkrémnek ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Shauna

2017. szeptember 30.

Tavaly még ez volt a kedvenc krémem, mert jól hidratált, jó volt az állaga és kellemes volt az illata.
Sajnos nehezen szívódott be a bőrömbe, így lecseréltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Sajnos nehezen szívódott be a bőrömbe, így lecseréltem.

Jucaa

2017. július 5.

Barátnőmmel cseréltünk krémet, mert az enyém szúrós illata szó szerint fejfájást okozott nekem. Ez viszont szuper, illatra, állagra és hatásra is meg vagyok vele elégedve. Naponta többször is használom és a száraz kezeimet szépen rendben tartja. Ha elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.