Eveline Cosmetics Instant Lifting Sos Against Deep Wrinkles 100% Hyaluronic Acid

Eveline Cosmetics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: grizus, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• kisimítja az arc vonalait és csökkenti a mimikai ráncokat
  • helyreállítja a bőr tömörségét
  • tiszta hialuronsavban (hyaluronic acid) gazdag
  • hosszantartó lifting hatást biztosít

Erika50

2020. július 31.

Ez egy csodaszer!!! Nemrégiben fedeztem fel, pár hete használom és már elfogyott egy üveggel. Amióta nincs itthon és nem kenem szorgalmasan az arcomra, nagyon is látom a hiányát. Az apróbb ráncokat teljesen kisimította. Feltölt, kényelmes viselni, hamar felszívódik stb, szóval nem szaporítom a szót, kell nekem és kész! Nagyon megéri az árát, mindig újra fogom venni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 31.

Csokirita89

2019. február 10.

1hónapja használom ezt a terméket és tényleg kisimította az apróbb ráncaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

1hónapja használom ezt a terméket és tényleg kisimította az apróbb ráncaimat.

Narkni

2018. november 12.

Már pár használat után teljesen kisimította az apróbb ráncokat, huzamosabb használat után pedig teljesen feltöltötte a bőrömet!
Nagyon jól beszívódik!
Az ára nagyon jó!
Régóta nem használtam, de most visszaemlékezve ismét rendelek belőle, mert tényleg csodaszer😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon jól beszívódik!
Az ára nagyon jó!

nyauka

2018. május 25.

A nivea hyaluronját használtam, de nem voltam elájulva tőle, gondoltam adok ennek egy esélyt, hisz ugyanazért az árért többet kapok. 2hete használom, mindennap, néha csak napi egyszer, néha kétszer mikor hogy. Elég hamar láttam, hogy jobb a bőröm. De tegnap óta öröm a tükörbe néznem. Olyan fiatalos az összképp. Na nem mintha 35 évesen öreg lennék, de most olyan 29 nek érzem magam. A mimikai ráncaim mélysége javult, nem tűnt el, hisz az már csoda lenne, de halványabb. Feltöltött mindenhol. Az arcszínem is egységesebb. Az állaga kicsit ragacsos, de sokáig masszírozgatom és akkor már lehet alapozni is rá. De azért este jobban szeretem használni. Néha ultrahanggal viszem be, úgy a legjobb. Mennyiségre szuper, alig veszek belőle, és így is használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

nius

2017. október 29.

Amikor megláttam az INCI-t,magamban csak annyit mondtam, hogy aztak****a. Értem én, hogy azt akarjuk, hogy sokáig lehessen tárolni, na de ez a mennyiségű tartósítószer finoman szólva is túlzás. Amúgy is, az egész cucc cirka 20ml, szerintem a legtakarékosabb krémmániás kollegína is elhasználja max 3-4 hónap alatt... (dühkitörés vége :D )
Ha az INCI-tól elvonatkoztatunk, akkor ez nem egy rossz szérum. Nyiván nem egy PC minőség például,de (az incit leszámítva) elhasználható. Semmivel sem ragacsosabb, mint bármelyik másik hyaluronos szérum, nem is szívódik fel nehezebben. INCI miatt csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Anita1978

2016. december 28.

Kis kozmetikai ultrahang gepemhez vettem, hogy kura szeruen heti 3szor hasznaljam.Jol beszivodik, de en kis kremmel is osszekeverem vizes ujakkal.Persze hogy nem tunteti el a rancokat, de ki tudja mi lenne ha nem hasznalnam?! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. június 6.

Újraveszem. Önmagában vétek használni - különben is kissé enyves,csontos,büdös.
Ha feltevés után még bekrémezem az arcom jó vizes kézzel úgy az igazi! Esténként használom kúraszerűen. Tudom,hogy nem a legeslegtutibb szérum,még koncentráltabbnak kellene lenni- de azért bőven tölti a bőrt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 6.

Újraveszem. Önmagában vétek használni - különben is kissé enyves,csontos,büdös.

rena35

2016. április 28.

Többet vártam tőle 😩 nem fogom újra venni. A három csillag csak azért mert hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

grizus

2016. március 29.

Én Auchanban még sose láttam, de Rossmannban szinte mindig kaptam. Évek óta használom, szerintem ez a legjobb hyaluron gél, legalábbis én még nem találtam jobbat. Testes, tartalmas anyag, jól hidratál. Az érzet és élmény megvan, hogy feltölti a bőrt. Hyaluron mellé mindig használok sziliciumot gél formájában - Silicea gél -, egy kozmetikusnál olvastam, hogy kell mellé. Dermarollerezéshez is használom. Remélem, sokáig megmarad még ez a termék, hiszen jó és könnyen beszerezhető!

Update: sajnos le kell vonnom csillagot, mert megnéztem az INCI-t és tele van parabénnel. Egy kapcsolat vége. Nem fogom többé használni, legalábbis egyelőre nem.
Az összetevőket most pontosan nem tudom beírni, mert a flakonon nincs rajta, csak a külső csomagoláson, de kb. 3-4 féle parabén van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 29.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.