Eveline Cosmetics Instant Lifting Sos Against Deep Wrinkles 100% Hyaluronic Acid

Eveline Cosmetics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: grizus, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• kisimítja az arc vonalait és csökkenti a mimikai ráncokat
  • helyreállítja a bőr tömörségét
  • tiszta hialuronsavban (hyaluronic acid) gazdag
  • hosszantartó lifting hatást biztosít

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

oroszmelinda

2021. október 26.

Maximum a hidratáló hatását vettem észre, másra nekem nem volt jó, sőt mintha a pórusokat is eltömítené.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

sztike

2021. május 8.

Mindig elmosolyodom, ha meglátom a nagyobb brandek reklámját a 1,5% körüli hialuronsavas szérumjaikról, amit potom 4-5 ezer Forintért már oda is adnak. Van, amelyikben egyenesen több a denaturált alkohol, mint a hialuronszármazék. És akkor itt van ez kis mütyür, amit akcióban 1500 körül meg lehet szerezni és közel 100% a hialuronsav-tartalma. Na persze csínján is kell bánni vele, a doboza figyelmeztet, hogy heti 3 alkalommal használható, de nem is baj, így legalább jut 4 nap a márka C-vitaminos szérumjának is. Illata egyébként nincs, sűrű, enyhén géles állaga van. Csak éjszakára használom, nappalra szerintem sok lenne (kissé ragad, lassan szívódik be) és a sminkemmel sem lenne barátságban, de az éjszakai rétegezős rutinba tökéletesen illik. Szépen feltölti a bőrömet, azt ugyanakkor tudni kell, hogy a hialuronsav trükkös összetevő: a bőr többi rétegéből vonja magához a vizet, ezért ha nem iszunk mellé eleget, hámlást tud okozni. Finom vonalakon kívül ráncaim még nincsenek, de szerintem többet ér a megelőzés, mint a meglévő károk utáni tűzoltás, úgyhogy használom szorgalmasan, az idő meg majd eldönti, hogy volt-e értelme. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Jancsa

2021. április 11.

Én az esti arckrémembe szoktam csepepgtetni belőle. Bár nincsenek nagy ráncaim, megelőzés és a kezdetleges szarkalábaim miatt vettem meg. Kissé feszesebbnek látom az arcommióta használom. És mintha hidratáltabbnak is tűnne reggelente.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Erika50

2020. július 31.

Ez egy csodaszer!!! Nemrégiben fedeztem fel, pár hete használom és már elfogyott egy üveggel. Amióta nincs itthon és nem kenem szorgalmasan az arcomra, nagyon is látom a hiányát. Az apróbb ráncokat teljesen kisimította. Feltölt, kényelmes viselni, hamar felszívódik stb, szóval nem szaporítom a szót, kell nekem és kész! Nagyon megéri az árát, mindig újra fogom venni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 31.

Bea42

2020. február 11.

Semmit nem használt. Persze ennyi pénzért nem is lehet elvárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Semmit nem használt. Persze ennyi pénzért nem is lehet elvárni.

Byush

2019. április 7.

Picit ragacsos érzést hagy, én éjszakára használom kizárólag, de a dolgát teszi. Eddig bevált, apró ráncokat szépen kisimitotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Csokirita89

2019. február 10.

1hónapja használom ezt a terméket és tényleg kisimította az apróbb ráncaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

1hónapja használom ezt a terméket és tényleg kisimította az apróbb ráncaimat.

Narkni

2018. november 12.

Már pár használat után teljesen kisimította az apróbb ráncokat, huzamosabb használat után pedig teljesen feltöltötte a bőrömet!
Nagyon jól beszívódik!
Az ára nagyon jó!
Régóta nem használtam, de most visszaemlékezve ismét rendelek belőle, mert tényleg csodaszer😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon jól beszívódik!
Az ára nagyon jó!

Narancs

2018. július 6.

Nekem alapvetően zsíros bőröm van, de felszíni vízhiánnyal küszködöm. Nagyon szépen hidratál, tölt és simít, de nekem nem szívódik be teljesen, hagy egy fényes réteget, emiatt csak éjszakára tudom használni, de még így is kellemetlen kicsit. Valaki itt írta, hogy hajvégápolónak használta, kipróbáltam ma és valami fantasztikus! Nyilván ár-értek arányban nem erre jó, de én erre fogom elhasználni, mert gyönyörű lesz a hajam tőle és isteni puha. Arcra maradok Judit light hialuron szérumjánál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Kamforka

2018. május 27.

3 napja használom és teljesen látható az eredmény az “orr ráncnál”!! 😌
Imádom már most!
Nagyon kevés kell belőle, biztosan újravevős lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 27.

3 napja használom és teljesen látható az eredmény az “orr ráncnál”!! 😌
Imádom már most!
Nagyon kevés kell belőle, biztosan újravevős lesz!

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.