Eveline Cosmetics

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Folyékony alapozó pipettával. Egységesíti az arcbőrt és elfedi az apróbb hibákat, közepes fedésig rétegezhető.

6 árnyalatban kapható

Andrea1992

2021. június 29.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Szeretem is meg nem is. Nekem nyárra kicsit sok, így bb krémre váltottam. Ősszel/télen biztosan fogom használni mert nemrossz kis termék de most szüneteltetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Malachite

2020. június 16.

Kellemes termék.
Állagában a Catrice liquidjéhez hasonlítanám, de talán feleannyi a fedése. Szépen egységesít, de nem fed erősen, akinek bőrhibái vannak, korrektorznia kell majd. Szépen terül, kiegyenlít, selymes félmatt-féldewy finisht hagy maga után. Nem kopik egyenetlenül, de nyáron kell majd fixálni, nem zsírosít, nem annyira fénylik át. Összességében szeretem, mert lágy, de építhető fedést ad, egész egyszerűen egy kellemes termék a "szép bőröm van" napokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Kellemes termék.

bibike2000

2020. április 15.

Alapjában nagyon szeretem az Eveline termékeket, nekem beváltak. Kedvezményesen jutottam hozzá 1700 forintért. Szerintem ár-érték arányban teljesen oké, sokáig elég. Fedése erős közepes. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

jettaplb

2020. március 3.

Pár napja vásároltam. Kombinált bőröm van, általában hamar átfényesednek az alapozók rajtam, néhol meg száraz a bőröm. Ezt az alapozót benedvesített szivaccsal próbáltam eddig még csak, nagyon kevés, 4 csepp elég az arcomra belőle ahhoz hogy egységes színt kapjak a 6Millió színből összeálló arcomból. Nagyon természetes hatást kelt, és én pont ezt szeretem a mindennapokban. Egy kevés púderrel lefixálom és így reggel fél6-tól délután fél3-ig viszonylag jól bírja, bár mire melóból haza érek már szeretem is lemosni, addigra átvényesedik az arcom középső területein és a pórusaim is eléggé látszanak. A rossmannba a legvilágosabb árnyalatot vettem meg és így március elején nekem pont jó a kifakult bőrömhöz. Összességében én szeretem a mindennapokban használni, kellemes csalódás, ár érték arányban nekem bevált.
5*-ból kap 4* (az átfényesedés és a pórus látszata miatt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

5*-ból kap 4* (az átfényesedés és a pórus látszata miatt)

sprefectesse

2019. szeptember 25.

Adtam rá 50% esélyt, hogy nagyon gagyi lesz, de nem lett az. Én kézzel viszem fel, így nem olyan kopogósan matt, de matt. Picit oxidálódik, de a legvilágosabb árnyalata nekem bejön úgy, hogy nem egy az egyen Hófehérke vagyok, de a drogériás alapozók 90%-ánál a legvilágosabb is durván sötét. Plusz nem rózsaszínes, inkább neutrális, hurrá-hurrá.
Nap közben egy kis púderezéssel nekem a munkanap végéig teljesen jól megtartja magát, de azt el tudom képzelni, hogy egy extra hosszú napon azért nekiindulna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

random

2019. szeptember 1.

rt expert face brush-sal egy kellemesen vékony réteg, enyhe fedésű, természetes végeredményű alapozást fel tudok dobni, ha rendesen dewy-vá akarom tenni akkor kap egy csepp folyékony highlightert. szivaccsal valamivel erősebb a fedése, de akkor sem lesz matt, ez még félmattnak is sántít... ja, és hosszantartónak sem mondanám, legalábbis ebben a kánikulában semmiképp. igaz, én izzadok mint egy víziló. szóval elmegy, legalább az ára nem volt vészes, de hogy elfogyna? vagy pláne, hogy újravenném? sajnos, azt kell mondjam, kizárt. de vészhelyzetben egész jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.