Eveline Cosmetics

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az innovatív hidrogél formula hidratálja, kisimítja és mattítja a bőrt 8 órán át. AQUAXYL™ tartalma megakadályozza a vízvesztést a felhámból, csillapítja és nyugtatja az irritációkat. A fejlett formula nem csak a bőr hidratálás látványos növekedését biztosítja 24 órán keresztül, de az AquaPro City™ Anti-Pollution System innovatív komplexnek köszönhetően antioxidáns védőpajzsként is működik, amely a bőr felületén hidro réteget hoz létre, mely aktívan véd a légszennyezéstől, toxinoktól és vízvesztéstől.

Koncentrált aktív összetevők:

• EVERMAT™ szabályozza a faggyúmirigyek működését, láthatóan összehúzza a pórusokat és nyugtatja az irritációt. Hosszan tartóan mattítja a bőrt, helyreállítja egyensúlyát és egészséges kinézetét.
  • AQUAXYL™ növeli a hialuronsav szintézisét a bőrben, intenzíven kisimítja azt és megszünteti az érdesség érzését. 24 órás aktív védelmet biztosít a túlszáradással szemben, láthatóan csökkenti a felhám hámlását.
  • PHYCOSACCHARIDE ACG™ – természetes alga kivonat normalizáló tulajdonságokkal, szabályozza a faggyútermelést és jelentősen csökkenti a bőr hajlamát a tökéletlenségekre.

Naspoja

2019. május 27.

Világos zöld, könnyű kis gél aminek almáskert illata van. Könnyű nyári hidratálónak egész jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Kobzoska

2019. április 29.

Annyi jót írtatok róla,nagyon akartam szeretni...
A zsíros bőröm viszont utálta.Megmondom őszintén,mivel nem fényvédős,én ezt éjszakára kentem.
Felvitel után sokáig ragacsos volt,kicsit ki is pirosodott tőle az arcom,másnap pedig gusztustalan,fénylő,egyenetlen,apró piros pöttyös fejjel ébredtem.
Erőltettem ezt még pár napig,aztán egy este véletlen kimaradt,láss csodát,a bőröm másnap reggel újra normálisan nézett ki...
Soha többé ezt a krémet.Talán kézre elhasználom,de csak mert nem szeretek kidobni semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Annyi jót írtatok róla,nagyon akartam szeretni...

Dorci1987

2018. december 16.

Olyan krémet kerestem, ami jól hidratál, de nem csillog tőle annyira az arcom. Kombinált bőrtípusom van, és mivel azt írtátok, hogy ez tökjó, ezért rohantam is a Rossmannba, és beszereztem egyet :D Az ára nagyon jó, hatalmas a mennyiség, sztem fél évig tuti elég lesz, isteni illata van, könnyed krémecske, jól beszívódik és tényleg nem hagy maga után ragacsos érzetet. SZemkörnyékre persze nem elég, oda pluszban hidratálok ezután a krém után. A hatása jó, pár óráig szép matt, mégis hidratált az arcom, de a T-vonalon simán átfénylik ennyi idő után. Ezt utólag kezelgetni kell napközben, de még ezzel együtt is jól végzi a dolgát az árához képest. Mivel itt írtátok többen, hogy a sokkal drágább krémekkel is felveszi a versenyt, ezért most egy jó darabig tutira ez marad az arckrémem :) Most egyáltalán nem cserélném le semmi másra. Egy próbát sztem mindenképpen megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

hjh666

2018. augusztus 30.

Többet kaptam tőle, mint amit vártam. Árához képest nagyon jó kis krémecske. Reggelente használom általában smink alá, de szívesen kenem máskor is. Frissít, és mattít. Csodát nem kell várni tőle, matt bőr nem tart ki egész nap, de számomra már az is nagy csoda, hogy ezzel sokkal tovább matt marad az arcom mint az Uriage Regul-tól Választani kellene inkább ez, mint az Uriage! (hozzátenném hogy a bőröm nagyon zsíros, tág pórusú, problémás, minden kencét próbálgatok amit csak tudok) . Érdekes az állaga, először azt hittem soha nem szívódik be, de igen, szépen felszívja, és nagyon jó érzést hagy maga után, és egyáltalán nem ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Timi8

2018. augusztus 11.

Nagyon jò kis krém! Én most teljesen bele vagyok szerelmesedve. Szépen mattìt, picit összébb is hùzza a pòrusokat, kellemes, hidratált bőrérzetet hagy maga után. Smink alá is tudom használni, hamar beszìvòdik és nem lesz foltos a rá felvitt pùder vagy pìr sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

hbad

2018. július 7.

Niacinamide tartalma miatt esett rà a vàlasztásom.Tényleg mattít, ahogy itt írták, bár nálam nem hosszútávon.Szépen beszívódik, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

silcarebolt

2018. május 17.

Ez az első gél állagú arckrémem, ezért nem tudtam mire számítsak, kicsit féltem is, hogy ragadni fog a gél állaga miatt. Hamar kiderült, hogy tévedtem, mert ha kicsivel több gélt viszek fel az arcomra, akkor sem hagy ragadós réteget. Nagyon gyorsan beszívódik és mattítja az arcomat. Az illata is kellemes, nem tolakodó és nem erős. Smink alá is jól használható mert hamar beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

szabiina

2018. április 13.

Az évek óta használt Nivea Aqua Sensation helyett kerestem valamit. Már sokadik krém megvásárlása, majd elajándékozása után végső elkeseredésemben került a kosaramba.
Problémás, vegyes bőröm van, helyenként száraz, míg máshol zsíros hatást kelt.
Egyenlőre úgy néz ki, hogy nem is volt rossz döntés. Már az első használat után kellemes, nyugtató hatása volt, puha és matt lett tőle a bőröm, amely nálam eddig szinte soha nem valósult meg. A csomagolása plusz pontot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Problémás, vegyes bőröm van, helyenként száraz, míg máshol zsíros hatást kelt.

Sheila

2018. március 23.

Az általam imádott Pupa Hydra Revolution zselés krémje helyett kerestem alternatívát, mert az elég húzós árban van.
A leírás alapján ez vmi hasonlónak tűnt és még akciós is volt, ezért tettem vele egy próbát.
Nos, a Pupát azért nem taszította le a trónról, de amúgy egy igen kellemes meglepetés.
Nem vízszerű, de azért géles állag, kellemes friss illat. Azonnal beszívódik, istenien frissít és bár hagy vmi szilikonszerű réteget, ami nekem nem zavaró, sőt, sima, puha és teljesen MATT (véééégre!) hatást produkál. Így primernek, smink alá is remek, de éjjelre a szérumom fölé is próbáltam és úgy is szépen muzsikált. Zsíros bőrre kiváló, és bár nem csodaszer, és az összetevői sem a legszebbek, de amúgy korrekt.
Ja, és a csomagolása is szép: minőségi hatást kelt az üveg tégely, végre nem a gagyi műanyag cucc. 1200 Ft-ért jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

Narbeleth

2018. február 16.

Ilcsis krémeket használtam, a kozmetikus és családtagok szerint is kevés is elég belőle, de engem sehogy nem hidratált rendesen. Ha többet kentem fel, bezsírosodott a bőröm. Ezt találomra vettem, le volt árazva, mattifying gel, gondoltam jó lesz :D. Vásároltam hozzá egy éjszakai krémet a márkától, azóta nincs problémám az arcbőröm hidratáltságával. Az éjszakaitól kicsit bezsírosodik a bőröm reggelre, micellás vízzel szoktam áttörölni az arcomat, aztán vizes öblítés után viszem fel ezt vékony rétegben. Nem hidratál mélyen, extrém szárazbőrűeknek nem ajánlom, de nekem mindig a zsírosodással volt problémám. Annyira hidratál, hogy ne száradjon ki a bőröm, és tényleg matt hatása van. Egyfajta bevonatot képez a bőrön, szerintem kevesebb mitesszerem van, mióta használom. A pórusokat viszont nem húzza össze nagy mértékben. Nagyon könnyű kis krém, halvány zöld színe, és isteni finom,friss tavaszi illata van :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.