Eveline Cosmetics

Ár:   740 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A szalicilsav+varázsdió+cink összetételnek köszönhetően tökéletesen tisztít. Szabaddá teszi a pórusokat. Leküzdi a pattanásokat és enyhíti a gyulladásokat. Szabályozza a faggyútermelést.

Megsemmisíti a mitesszereket és meggátolja újak kialakulását.

liladiva01

2018. április 3.

Most dobtam ki, már évek óta próbáltam elhasználni, de valahogy sosem jutottam a végére. Nem szerettem, nem éreztem tisztának tőle az arcomat, a géles állaga sem jött be. Az illata kellemes volt, de semmi extrémet nem csinált a bőrömmel, kicsit habzik, de nekem túl gyenge/gyengéd. Azt nem vettem észre, hogy szárítana, de eleve száraz a bőröm, úgyhogy... Valóban kelt egy hűsítő érzést, de jómagam úgy éreztem nemhogy szabaddá nem teszi a pórusokat, inkabb tömít a használata. Mivel funkciója számomra nem volt, így megy az egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

eveartstar

2015. április 1.

Nevetséges 420.- Ft-ért vásároltam ezt a 200ml-es lemosót egy kínai boltban. Kék színű, folyósabb állagú, pumpás lemosó. Még jó is, hogy pumpás adagolóba tették ezt a folyékonyabb cuccot. Egyébként kicsit habzik is. Elég kis mennyiséget használok belőle. Az én arcomat egyáltalán nem húzza, pedig igen csak szárazságra hajlamos, bár én rendszeresen hidratálom is a bőrömet. Ha nagyon húzná, akkor van másik gyengédebb lemosó itthon, vagy ha kiszárítaná, akkor radírozok máris. Hosszabb távú tapasztalatom nincs még vele, nem sokára update...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 1.

Oriviki

2013. szeptember 18.

Kombinált , egyes helyeken kiszáradásra hajlamos bőrre nem épp alkalmas. Ha A bőrön piros hámló foltok jelennek meg azonnal hagyjuk abba a használatát mert fokozza a problémát. Ha a bőr normál állapotában használjuk egész jól tisztít. Szalicilsav tartalma miatt segít a pattanások kialakulásának megelőzésében. Használat után kellemesen hűsít. Az orron való mitesszerekkel nem tud mit kezdeni. Egész jó kis lemosó. De nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Villango

2013. augusztus 17.

Szerintem a pattanásokkal nem is kell kezdenie semmit. :) Mármint elkezded használni, és a lényege az lenne hogy több ne jöjjön elő. Persze én sem ringatom magam álomba ezzel....de engem jól tisztit, a spirál festéket is lehozza úgy hogy nem csipi a szememet (ez nagy szó). Antibakteriális, ez is jó, és az illata is tetszik.
Később majd update-elek.....de ez igy eddig jól teljesit. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Később majd update-elek.....de ez igy eddig jól teljesit. ;)

mandula

2013. július 17.

"Mélyen Tisztító Arclemosó Gél" Na, ez valami eszméletlen nagy túlzás...Én nagyon szeretem az Eveline termékeit, de ez egyáltalán nem vált be.

Most használtam el végre valahára, de nem venném újra. Semmit nem csinált a pattanásokkal, olyan mintha be sem kentem volna vele az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid
Hidratálók: Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Orvosi szappanfű, tajtékzófű néven ismert gyógynövény. A Wikipédia információi alapján a növény vörös színű gyökere sok szaponinvegyületet és flavonoidokat tartalmaz, és mivel szaponinok csökkentik a víz felületi feszültségét, ezért mosószerként is használják (innen származik a növény neve).

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.