Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Három az egyben termék a pattanások, mitesszerek és tág pórusok ellen: lemosó, hámlasztó és maszk egyben.

Nefelejcs

2012. február 26.

Nekem nagyon bevált. Már a 3. tubussal vettem...én lusta vagyok időnként lemosni a szemfestéket külön tusolás előtt, ezzel szoktam a zuhanyzáskor, és tök jól lemossa a sminket. Utána természetesen hidratáló tonikot használok, ezért a bőrszárító hatásáról nem tudok nyilatkozni. Nekem nem ragad, szeretem az illatát és a bőröm tisztaságát is utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

zsófikaa123

2012. február 25.

Nagyon szárítja a bőrt és a pattanásokat sem csökkenti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Nagyon szárítja a bőrt és a pattanásokat sem csökkenti!

Csilluska

2012. február 19.

Nyáron használtam, aztán abbahagytam a használatát, mielőtt elfogyott volna. Igazából nem tudom, milyen véleményt mondjak. Nem volt se jó, se rossz. Nem is ártott, de nem is használt. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

OneDa

2012. február 13.

Érzésem szerint tisztít és frissít, viszont a pattanásokkal nem mit kezdeni, így nem lesz újra vásárolva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

buttercup

2012. január 30.

Kb. 1éve vettem, mert pont akciós volt, gondoltam egy próbát megér. Se pozitív, se negatív hatását nem észleltem, és az illata sem tetszett különösebben. Most a barátom hátára használjuk, neki javított a bőrén és az illata is tetszik neki, úgyhogy lassan el fog fogyni, de nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

knoemi88

2012. január 11.

Kezdem a jóval: Jól habzik, jól tisztít és mintha a pattanásokat is mérsékelné. Ami nekem nem tetszik, hogy nagyon agresszív az illata, és húzódik a bőröm az alkalmazása után. Érdekes, mert ugyanakkor száraznak nem érzem után a bőröm, sőt, hidratál. De akkor mitől lehet ez a húzódás-érzés? :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

qlisacl

2012. január 11.

Ez volt az első termék a márkától, amit vettem. Azóta több másikat is kipróbáltam. Nagyon elégedett vagyok a hatásával, kevesebb a mitesszerem, jó a tág pórusokra és a pattanások ellen. Egyáltalán nem szárít, utána tiszta, friss és puha az arcom.

Cili

2011. szeptember 15.

Pár napja vettem a tonik változatát...hát, vegyesek az érzelmeim.
Az illata kb. olyan, mintha mind a két nemre gondoltak volna a gyártók, egy férfin is elviselhető az illat és egy nőn is. A hatásáról még nem tudok nyilatkozni. Viszont miután megtisztítom vele az arcomat olyan érzésem van, mintha nem lenne tiszta a bőröm. Egy jó tulajdonsága viszont van...nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Pár napja vettem a tonik változatát...hát, vegyesek az érzelmeim.

Viki000

2011. augusztus 12.

A hatását tekintve szerintem jó termék. Alaposan tisztít és kevesebb mitesszerem, pattanásom volt, amikor használtam.
Az összetevők ugyanakkor borzalmasak...Emiatt biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

Az összetevők ugyanakkor borzalmasak...Emiatt biztosan nem vásárolom újra.

kitkat.0810

2011. augusztus 1.

amikor először használtam azt hittem nagyon jó termék. Apórusaimat kitisztítitta nagyon szépen. Viszont a pattanásokat nem előzi meg nekem egyáltalán.. :S Nem venném meg mégegyszer

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-75, Lanolin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.