Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Három az egyben termék a pattanások, mitesszerek és tág pórusok ellen: lemosó, hámlasztó és maszk egyben.

Kitsyuss

2017. július 5.

Én most vettem meg másodjára, se nem használ sokat, se nem lesz rosszabb tőle a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

szaboniki0510

2017. április 23.

Az illatával én sem vagyok kibékülve, nem idegesít, de mégsem örülök ennek a férfias illatnak túlzottan. Néhány óra után a T vonalam nagyon zsíros lesz tőle, viszont az arcom többi része teljesen kiszárad. Óriási kiszerelés.. Biztos nem fogom újra venni, azt sem tudom ezzel mi legyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Dianne

2017. március 24.

Egy utazás során véletlenül otthon maradt a Garnier 3in1 termékem és erre esett a választásom, ami szintén 3in1 és hasonló dolgokat ígér. Hát, egy hét után olyan szinten szárította ki az arcom, hogy még most sikerül helyrehozni (harom hete nem használom)!! Soha többet, soha! Pedig még azt sem lehet mondani, hogy olcsó termék. Ráadásul még ki is pattogtam tőle. Egyáltalán nem tisztít, a radírozó gyöngyök nem érnek semmit és az illata...mintha valami borotválkozás utáni szeszt kentem volna a fejemre. Persze ezzel nem is lett volna gond, ha teszi a dolgát, ahogy kell. Sajnos nekem ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

someone95

2017. március 17.

én is ezt használtam régen...de emlékszem rá hogy nem nagyon vált be....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

én is ezt használtam régen...de emlékszem rá hogy nem nagyon vált be....

hairgirl

2016. november 29.

Ha tonikot használok utána az még sok koszt leszed, az illata akár egy after shave, nem szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

agi95

2016. november 8.

Igazából nem csinál semmit. Rendesen tisztít, leszedi a sminket (az arcról, én a szemkörnyékre sosem tettem mert nagyon szárít), viszont nem nyugtatja a pattanásokat, nem szárítja le őket. Rajtam újak éppen nem jöttek ki miatta, de a meglévőkkel sem csinált semmit, és vígan jöttek ki az újak is (ettől függetlenül). Tehát tisztítani tisztít, viszont aki pattanásokra venné, az ne tegye, mert nem csinál velük semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

nanne

2016. november 1.

Illata és állaga nem jött be, de nem zavart volna, ha jól működik. Rendesen tisztít, azzal nincs baj, és igen, szárít, de nem vészes, hidratálóval ellensúlyozható. Viszont pattanások jöttek ki rajtam tőle huzamosabb használat mellett. Jó nagy adag, kidobni nem szeretném, de az arcomra nem használom, mert több kárt okoz mint hasznot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

doczidalma

2016. október 22.

Reggel-este használom. Kicsit szárít, de a krém verzióját is felkenem utána a bőrömre és úgy már jó. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

carolinett33

2016. október 11.

nekem tetszett az illata-állaga meg jó volt használat közben, viszont nagyon nagyon szárít és pattanásos lettem tőle. többször próbáltam, és minden alkalommal miután pár napot használtam elkezdtek pattanások kijönni és hámlott az arcom, hidratáló ide vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

adriennbota

2016. október 10.

Nekem az illatával semmi bajom sőt.. Szépen lemattítja az arcot és jól radíroz is. Azonban ennél többet hosszú távon nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-75, Lanolin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.