Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Három az egyben termék a pattanások, mitesszerek és tág pórusok ellen: lemosó, hámlasztó és maszk egyben.

barbixd

2015. augusztus 4.

Árban teljesen jó, csak ilyen sminklemosás utáni gyors tisztítóként szoktam használni, hatást nem is vártam tőle, nincs is nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Mancsuka

2015. június 29.

2 tubussal elhasználtam belőle, de nem sokat segített. Nem volt annyira csúnya a bőröm, de nem is tett csodát. Emelett néhány helyen rettenetesen kiszárította az arcom, nagyon csúnyán hámlott a bőröm, máshol pedig inkább még zsírosabbá tette. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

bogiath

2015. június 18.

Szerettem, több tubussal elhasználtam, de megundorodtam a szagától egy idő után. Leginkább csak lemosásra használtam, arra jó volt az áráért. Nem sok pattanásom volt, de kevesebb sem lett, de a mitesszereknek egész jót tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

vaczkor

2015. április 21.

Először azt hittem, hogy sok lesz a napi 2x radír a bőrömnek (kombinált, könnyen zsírosodó, pattanásra hajlamos), de nem... egészen megszerettem. Nincs bajom az illatával és jól működik is: puha és sima tapintású lesz a bőröm a használata után, szerintem kevesebb a mitesszer is. Lemosás után át szoktam törölni tonikkal az arcomat, nem találok ottmaradt koszokat a vattán, úgyhogy a tisztító hatása rendben van. Pakolásnak nem használtam még, csak lemosónak. A tubusos forma nekem nem nagyon jött be, kiraktam egy pumpás adagolóba, onnan használom, szuperül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

Nusi0018

2015. április 9.

Árához képest nagyon jó, kellemes az illata, használat után pedig szép sima lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

derienart

2015. március 28.

A 3 az egyben dolog szerintem nagy átverés, de arctisztításra, sminklemosásra tökéletes. Lehetne kicsit szemcsésebb. Jó termék, de nem is teszi különösebben helyre az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

kovacseszter14

2015. január 25.

Már a második tubust használom belőle, imádom, sokkal jobb a bőröm utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

Már a második tubust használom belőle, imádom, sokkal jobb a bőröm utána :)

bogica26

2014. november 23.

Imádom nekem nagyon bejött. szerettem. Anno kiprobálás miatt vettem de ha elfogy mindig megveszem imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

victorika

2014. november 22.

Valamiért nekem egyik alkalmazási formája sem jött be, nem sok különbséget tapasztaltam használat előtt és után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

nta2

2014. október 1.

Valamikor használtam, de soha többet, mert nem igazán megfelelő zsíros vagy kombinált bőrre. Mióta figyelek az összetevőkre, nem veszek meg akármit bedőlve a marketing szövegnek, azóta találtam olyan arclemosót, ami kíméletes, de jól tisztít és nem szárítja agyon a bőröm, hogy aztán az még több faggyút termeljen és jobban zsírosodjon. Mert ez azt teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-75, Lanolin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.