Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Három az egyben termék a pattanások, mitesszerek és tág pórusok ellen: lemosó, hámlasztó és maszk egyben.

kapasidora

2014. július 15.

Nem egy rossz termék, elhasználható, de egyáltalán nem segít a pattanásokon, ahogy ígérgeti. Semmi féle változást nem vettem észre a pórusok nagyságát, vagy a bőr mattságát illetően. Én az illatától sem vagyok annyira oda. Hidratálni hidratálja a bőrt, főleg zsíros bőrre jó, de nem tesz csodát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

sophieeny

2014. április 20.

Nekem nem segített a pattanásokon, mindig kijött tőle 1-2 pluszba. Egyedül az illata tetszett, hogy kicsit férfias illata van. Azon kívül hatás ügyileg nekem 0. 2 éve vettem..még mindig ott porosodik a kád szélén, ki is kéne már hajítani. Nekem olyan "viaszos" érzést hagyott az arcomon maga után és nehéz volt. Az illata miatt kap egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

mercimacsek4

2014. január 31.

Tényleg nagyon hatásos, mert ha vannak pattanásaid 3 nap alatt rendbe hozza a bőröd. Pattanásos időszakban használd ahogy leírja, utána ne mert tényleg nagyon szárít. Hámlasztó arcmaszknak nagyon jó. Elengedetlen a hidratáló krém főleg az érzékeny bőrűeknek. Eleinte csíphet picit, de azt betudtam a lemosó hatóanyagainak. De bőrfüggő...nekem is ajánlották

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

linca002

2014. január 26.

Nekem csodaszer volt. A harmadikat használom,nem vagyok hajlandó mást használni.Az illata nem érdekel,mert tényleg nagyon jó. Valóban szárít,de melyik ilyen termék nem?! Ha nagyon száraznak érzem az arcom arcmosás után,bekenem hidratálóval és ennyi :) Külön imádom benne azt,hogy szemcsés. Ha lehetne,én 100000 csillagot adnék.
Én mindenkinek ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Én mindenkinek ajánlom!:)

aniko_farago

2014. január 16.

nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

nem használt.

alllmond

2013. december 30.

Nagyon jó érzés miután vele mosom le az arcom,de sajnos az én pattanásaimon semmit sem segített. Mikor sokáig masszíroztam az arcomba csak hámlottam tőle erősen,de azért elismerem,hogy tényleg tisztít és a mitteszereim picit halványabbak lettek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

Linda0222

2013. december 22.

Akciósan vettem 599 Ftèrt. Nem bàntam meg,bàr az illata nekem egy picit erős, de ettől függetlenül jò. Alap àron is megéri mivel 200 ml. Ajànlom akinek pattanàsra hajlamos a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Bea77

2013. december 5.

Sokmindent próbáltam már, de nálam ő lett a top lemosó. Visz mindent és nem szárít.
Pakolásként vigyázni kell vele, nekem legalább 1,5 hét kell haogy elteljen a kettő között, mert különben elkezdek hámlani a vékonyabb felületeken.
Nálam marad állandó használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

Nálam marad állandó használatra.

fayless

2013. október 29.

2 hét használat után eljött az ideje, hogy értékeljem. Nem uniszex, hanem férfias illata van. Olyan igazi "aqua man" vagy "cool water". Megnéztem a hátoldalát keresvén a "for men"-t vagy a "homme"-t, de nem találtam. Na gondoltam legalább a barátom is használná..de ő nem, mert szerinte pedig nőies az illata...-.-
Csak arctisztítónak használom, de ha ráérek, akkor 3-4 percig is rajta hagyom. Krémes és lágy az állaga, amolyan mascarpone-szerű.
Tisztítóhatása veri az összes ilyen nagynevű márkák termékeit (oxi, klínenklír, nivea, gárnyiér..stb.) illetve egyáltalán nem szárítja szét "ráncosra" az arcomat.
Egyelőre marad a csaptelepem mellett.

Update: Visszaszívom a szárítós részt. Dehogynem szárit! Konkrétan ha 2 percnél tovább hagyom az arcomon, akkor mar! :S -2csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Egyelőre marad a csaptelepem mellett.

HyperBunny

2013. október 6.

Alig vártam, hogy elfogyjon. A végére már összebarátkoztunk, de akkor se éreztem, hogy ezt újra szeretném venni. A sok az egyben dolgokban nem bízok amúgy sem, ha jól emlékszem, csak azért vettem, mert nagyon akciós volt, én meg otthon hagytam az arctisztítómat és kellett valami.
Radírozni édeskevés, lemosónak, pakolásnak iszonyatosan szárít, és lemosni egy rémálom. Folyton azt éreztem, hogy maradt egy réteg valami a bőrömön, ami fullaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-75, Lanolin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.