Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Három az egyben termék a pattanások, mitesszerek és tág pórusok ellen: lemosó, hámlasztó és maszk egyben.

Renike89

2013. május 13.

Lassan 1hónapja használom mit ne mondjak mint halottnak a csók..kb..semmit nem segített...annyi hogy mattit azon kívül nem tapasztaltam pozitív irányba változást...semmiképp nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

mézeskrémes

2013. április 26.

Teljesen rendbe hozta a bőröm. Ha elfogy akkor mindenképpen újraveszem. Kicsit mondjuk szárított, de egy jó hidratáló krémmel maga a "csoda" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

mse02

2013. április 8.

Tonikkal együtt használtam, de nekem nem jött be. Az én pattanásaim makacsabbak voltak ezért nem vásároltam újra.
Kivételes módon nekem nem szárította a bőröm.
Szerintem azt tudja ez a termék amit a többi hasonló pattanás ellen kitalált szer, se többet se kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Kivételes módon nekem nem szárította a bőröm.

énvagyokaz0

2013. április 2.

A homlokomon lévő mitesszereket szépen tisztítja. Jó, jó, de van ennél jobb is, mivel NAGYON szárít!!! Ezért is 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

juditka9901

2013. március 27.

A célnak végülis megfelelt.. és a pattanásaimat nagyjából csökkentette...de nem a kedvencem ,van sokkal jobb is.Még meggondolom hogy vegyek -e belőle többször :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

gyekenyberta

2013. március 4.

Szárít? 12 éves kororm óta, midőn tudatosan fogtam hozzá a bőrápoláshoz, nem találkoztam olyan arclemosóval - de semmi egyéb bőrtisztításra alkalmas anyaggal - amelyik ne szárított volna.
Valaki hibaként írta, hogy olyan az illata mintha unisexre tervezték volna. Óriási, az eszébe sem jutott - már csak a külseje alapján is - hogy ezt biza valóban mindkét nemre tervezték. (Mondjuk annyira nekem sem jön be ez az illat, de teljesen más okokból.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Arvael

2013. február 9.

Régebben rendszeresen használtam, de kisség kiszárította a bőrömet. Bár igaz, hogy nem volt akkor annyi pattanásom, mintha nem mostam volna vele... Egyébként akcióban is és amúgy is sokkal olcsóbb, mint más, csodaszernek titulált arclemosó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

lavender

2013. február 3.

Én a tonikkal együtt használom, és csodaszer kategóriába sorolom. Igaz, hogy kicsit szárítja a bőrt, de szépen puhítja is, és ár/érték kategóriában ez a csúcs. Érdemes alaposan lemosni, mert valóban ragacsos maradhat a bőr utána, de érezhetően tisztítja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

mail.patree

2013. február 2.

Ámulva olvastam a többiek véleményét, nem tudom hogy lehet, de én egy használat után másnapra kipattogtam tőle.. És ezt elég sokszor próbáltam, amikor rendben volt az arcom nagyjából, akkor újra merészkedtem és végül is fél tubussal elfogyott, de nem tudtam soha másra fogni a gyulladást, mint erre. Nem pontozom nagyon le, mert végül is nem az én bőrtípusomra való, az igaz, csak gondoltam a pattanásaimon hátha segít...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Dorka4

2013. január 23.

Kétszer is újravásároltam, mert nekem bevált. Igaz, nem sokat tett az arcommal, "csak" tisztított.
De nem okozott pattanást sem. Azt szerettem benne, hogy milyen jó krémes az állaga. Az illata szerintem elég férfias, de úgysem lehet érezni a bőrön. Csak azért nem veszem újra, mert találtam jobbat is ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-75, Lanolin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.