Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Három az egyben termék a pattanások, mitesszerek és tág pórusok ellen: lemosó, hámlasztó és maszk egyben.

noxibaba

2013. január 3.

Eddig egy erős 4-es! 2 napja használom, eddig nagyon rossz tapasztalatom nincs. Kellemes az állaga, kevés is elég belőle, az illata tűrhető.
A mitesszereket már halványította, (általában minden újonnan kipróbált ilyen termék az első 2 napban csodákat tesz nálam, de utána semmi) - 2 hét múlva visszatérek erre.
A szám körül kicsit szárít, húzódik, de lehet, hogy nem is ettől, hanem mert kifújta a szél.
Szerintem eléggé hidratál, de így télen kell mellé a hidratáló krém.

2013.01.03.: Már lassan egy hónapja használom, semmi mást ezen kívül. A mitesszereim halványodtak, pattanások egyáltalán nem jöttek elő. Kevés is elég belőle. Néha lemosás után érzem azt az érzést, hogy nincs lemosva, meg mintha ragadna a bőröm, de tapintásra száraz és puha. (Ilyenkor még 1-2x átmosom vízzel!).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Szerintem eléggé hidratál, de így télen kell mellé a hidratáló krém.

betty88k

2012. december 17.

Még tavaly a Nivea 3 az 1-ben lemosója helyett vettem meg, mert nagyon kiadós mennyiség elég jó áron, de nekem nagyon nem vált be. Se az állaga, se az illata nem tetszett, és ráadásul nekem csak még több pattanásom lett általa pedig elvileg a kombinált, pattanásos bőrre találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Macilány

2012. december 17.

Szerettem, jó volt, sok tubust elhasználtam belőle. Állaga, illata kifogástalan, de a pattanásaimat nem szüntette meg, valószínűleg ezért folytattam tovább a kísérletezést, de magasabb árkategóriában sem találtam még kiemelkedően jobbat! Szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Orchid

2012. december 14.

Pár hete vettem, az Eveline micellás folyadékkal együtt használom. Azóta nem volt egy darab gyulladt pattanásom sem és a bőröm alatt sem érzek se kisebb, se nagyobb göböket. Nem tudom, hogy ennek a két terméknek a hatása váltotta ezt ki, mindenesetre nem fogom abbahagyni a használatukat, mert mindkettőt jólesik használni, hiszen nem szárítanak és mintha kevesebb lenne a mitesszerem is. Szerintem az áruk is igen kedvező, főleg, hogy nem kevés mennyiséget kapunk érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Kyraemett

2012. november 14.

Nagyon szerettem ezt a terméket, nekem nem szárított, használtam lemosóként, bőrradírként.Maszknak nem a legjobb,de arra a dermofil paszta tökéletes.Viszont nem veszem újra, az összetevői miatt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

mango

2012. november 14.

Két hete állítottam csatasorba, szomorúan, mert jó ideje nem vettem pattanásokra való lemosót, mert nekem kellett. Valamiért most viszont tavaszt érzett a bőröm és rendesen rügyet bontott....:/ Tehát első két használat után oké volt, tiszta érzést adott, mellette hidratálni ugyan bőven kellett. De egy nappal később, már elviselhetetlen volt a száraz érzés használat után...konkrétan mozaikszerűen száradt ki az arcbőröm. Gondoltam püff neki, ennyit az olcsó cuccokról.

Aztán gondoltam egyet és beszereztem Eveline micellás lemosóját is.

ÉS a kettő együtt HIHETETLENÜL JÓ!!!

Röviden a tapasztalat a kettő kombinációjával:

- puha és 90% makulátlan bőr 2 hét alatt, eddig semmilyen árban, márkában nem találkoztam ilyennel 10-12 év alatt!!
- pattanás két hét alatt: egy sem, mitesszer: nagyon minimális
azóta csak heti 1x kell hidratálnom és mégsincs zsíros érzés (ez számomra akkora csoda, hogy na!)
- egy picit sem irritál, nálam ez is ritkaság, még pirosság sincs a lemosót peelingként használva sem

Tehát önmagában a lemosó+peeling+maszk készítmény borzalmas lenne, maxi 3 csillag, de inkább 2.
De micellás lemosóval együtt nekem verhetetlen jelenleg *****!

Árban? 2000 ft alatt kijön a kettő biztosan és rengeteg van a kiszerelésekben! (Rossmann)

MInden problémás bőrűnek ajánlom, remélem mindenkinek beválik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Aztán gondoltam egyet és beszereztem Eveline micellás lemosóját is.

ÉS a kettő együtt HIHETETLENÜL JÓ!!!

Röviden a tapasztalat a kettő kombinációjával:

- pattanás két hét alatt: egy sem, mitesszer: nagyon minimális

De micellás lemosóval együtt nekem verhetetlen jelenleg *****!

MInden problémás bőrűnek ajánlom, remélem mindenkinek beválik!

jampiangel

2012. október 27.

A rengeteg pozitív komment/blogbejegyzés hatására vettem meg akciósan, nagyon kiszárította az egyébként igen zsíros bőrömet. Csak akkor használom ha épp nincs itthon más, egyébként valószínűleg testradírnak fogom elfogyasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

ercsa21

2012. október 19.

Garnier fan vagyok, de a hideg időben azt annyira nem szeretem uh beszereztem egy ilyet! nagyon meg vagyok vele elégedve jól tisztit kifejezetten tetszenek benne a kis radirozó gyöngyök, de mégsem száritja ki annyira az arcom mint a garnier pure termékek ugyanakkor a pattanásaim se bujtak elő h nem azt a "kemény" száritó arctisztitót használom.
5 csillagot érdemel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

5 csillagot érdemel

Nickykee

2012. október 8.

Nekem tetszik az illata, és az állaga is. Felfrissül utána a bőröm. Sajnos a pattanások elleni hatását még nem vettem észre (kb. negyed-fél tubust használtam eddig). :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Squid

2012. szeptember 23.

Sokadik tubussal használom,nekem remekül tisztítja a börömet,ami negatívum számomra,hogy maszkként kicsit jobban szárít,de amúgy is inkább lemosóként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-75, Lanolin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.