Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Három az egyben termék a pattanások, mitesszerek és tág pórusok ellen: lemosó, hámlasztó és maszk egyben.

nikca91

2012. július 10.

Imádom, és már nagyon régóta megvan a nagy kiszerelésének köszönhetően! :-) Finoman radíroz és tisztít. Maszkként még nem próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

knoemi88

2012. június 21.

Tévedtem, simán megéri az 5 csillagot! Mióta (2-3 hónapja) ezt használom azóta nem lett pattanás a bőrömön, ami nagy csoda, mert mindig van 1-2, különösen mikulás idején.. Az illatát már megszoktam, nem is zavaró annyira, és nagyon szeretem benne, hogy sűrű, jól radíroz és egyáltalán nem szárít, hanem ápol! Újravásároltam és fogom is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Heli

2012. június 14.

Nálam az első tubus valami csodát tett. Eltűntek a pattanásaim, a bőrömet sem szárította. Igaz, hogy olcsó, de sok kell belőle (nekem). A második tubusnál tartok, szinten tartja a bőröm, de kicsit már unom. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

sheetmusic

2012. május 21.

Meg vagyok vele elégedve, jól végzi a dolgát! Lemosóként isteni, radírként is, maszkként kicsit szárít, de azt időkontrollal ki lehet küszöbölni:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

juccjucc

2012. május 10.

Szerintem nagyon jó.Megvagyok vele elégedve.Az ára is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Szerintem nagyon jó.Megvagyok vele elégedve.Az ára is elég jó.

katalin7

2012. április 30.

Szárítja a bőrt az tény, de különben a pattanásokat sem tüntetné el. Hidratálni kell utána. Nekem nagyon bevált, a második tubust használom. Kevesebb a pattanás az arcomon, vagy ha mégis van, akkor hamar elmúlik. Radírozni szoktam vele főleg, maszkként csak 1-2 percre ajánlom mert erősen húzódik tőle a bőr, de akinek zsírosabb a bőre, az lehet, hogy igényli hosszabb ideig. Az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

juzuha

2012. április 30.

Nem rossz, én arclemosóként használtam főként, radírnak szerintem kevés, maszknak nem nagyon mertem fenthagyni.. de lemosóként jól teljesített, a smink maradványait tüntettem vele el, és a problémás bőrömre nem volt rossz, sőt. De valahogy annyira mégse volt jó hogy öt csillagot kapjon. A tonikja jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

fruzsii

2012. április 17.

ahol szárazságra hajlamos a bőröm ott tényleg szárít kicsit de utána mindig hidratálózok szóval ez nemzavar:) amúgy nagyonjó szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Cu2tka-baba

2012. április 11.

Bevált. Egy vizsgaidőszak utáni kirügyezés alkalmával vettem meg krémmel tonikkal együtt teljes árasan. De abszolút megérte az árát. 2 hét alatt eltűntek a nagyobb pattanások és a vörös foltok, azóta is ezt használom már előre. Amikor akciós mindig bespájzolok belőle, mert a kamaszodó öcsém és az aknés bőrű barátom is rendszeresen lop belőle. Mondanom sem kell, hogy mindegyiküknek bevált. Egy mínusz pont nálam, hogy rendszeres használat mellett az orr és száj környékén hámlást okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

birgi05

2012. február 26.

nagyon pórusos , miteszeres a bőröm de azoknak nem használt , ennek ellenére jó és viszont pattanásaim elmúltak tőle !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-75, Lanolin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.