Evolve Organic Beauty

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   www.naurel.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   www.naurel.hu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Naurel.hu, 7290 Ft

Kényeztető nappali krém argánolajjal, hyaluronsavval, valamint aloe vera, édesmandula, sárgabarackmag és szezámolajjal. Vanília és kókusz kivonattal. Ápolja és védi a bőrt. Normál és száraz bőrre. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Ár: 7290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Jonesy

2018. július 18.

Az illatát imádom, nekem az állagával nincs bajom, szereti a bőröm a sűrű krémeket, szépen beszívódik. Télre lehetne több hidratáló ereje, így én tavaszi-nyári időszakban használom és jelenleg nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

piszmann

2018. május 3.

Ez a krem semmit nem hasznal. Hidratal valamennyire, de egyebet nem tudok elmondani rola. Nem javitja a borkepet, nem feszesit, nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

revontulet

2018. március 22.

Egyik legjobb hidratalo krem, amit valaha hasznaltam. Eleg suru nekem, ezert en ejszakai kremnek hasznalom es mivel nincs benne SPF ezert annak tokeletes is. A teli idoszakra szereztem be, teljesen jol helyt all, erezhetoen puha es hidratalt a borom, nem szard ki, nem hamlik. Kulon orom, hogy ennyire szepek az osszetevoi :)

Update:
Egy csillagot levonok, mivel ugy erzem, hogy ennyi ido utan sem lett latvanyosabb hatasa a boromon. Neha azt veszem eszre, hogy nem hidratal elegge, vannak szaraz voltok az arcomon., maskor meg teljesen jo. Csak a hidegebb idoszakban tudom hasznalni ejszakai kremnek, valahogy nem tudom elkepzelni, hogy ezt az allagot nappalra hasznaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Update:

piiipooo18

2017. szeptember 6.

Nagyon jól hidratál, isteni az illata. Én is a 30ml kiszerelést mertem megrendelni, de egyenlőre barátok maradunk. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Pocok1972

2017. augusztus 31.

A legjobb hidratáló krém, amit valaha vettem. Illata mennyei, állaga csodásan puha, selymes, hamar felszívódik, nem zsírosít, nem hiszem el még, hogy van ilyen. Összetevői gyönyörű szépek, magasan veri az összes krémet, pedig próbáltam párat. Ha lehetne, tíz csillagot adnék rá. Mindenkinek jó szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Sueann

2017. június 13.

Update: kevés a korosztályomnak, de ettől imádnivaló krém.

Csak egy 30 ml-st mertem rendelni egyelőre az itteni vélemények alapján. Még mindig keresem a tuti krémem és ez következik a tesztelendők között. Kicsit változott a bőröm állapota most tavaszra megint (nem mintha nem lenne elég bajom) és a korábbi bevált cuccok, most nem működnek úgy mint rég. Valószínűleg energia és vitamin hiányos a bőröm, kis vizhiánnyal megspékélve. Az apró ráncok elkezdtek megijeszteni. Spriccelem rózsavízzel ezerrel. A dado senseket tudtam úgy keverni, hogy működjön és saját olajat is készítettem, ami turbózza a krémjeim, a saját készítésű csokis pakolás meg nagyon jó, csináljátok meg otthon.(interneten sok verzió van fent)
De hogy erről a krémről is írjak: Maradni akartam a természet adta krémeknél, ez az. Az illata, állaga valami csoda. Azonnal felszívja a bőröm. Utána kenem, és azt is felszívja nyomtalanul. Gondolom az egész üveggel megenné, ha felkenném. Szóval szereti a bőröm és bársonyos bőr marad utána. A hialuron nekem nem szokott bejönni, erre nagyon kiváncsi leszek és végülis inkább a peptidek miatt rendeltem meg. Szereti a bőröm egyértelmű. Az inkább a kérdés, hogy elég lesz-e neki. Ha a ráncokat, vizhiányokat is kisimítja, update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

Update: kevés a korosztályomnak, de ettől imádnivaló krém.

Lilla777

2017. április 3.

Szuper! Csajok, egyszerűen ezt ki kell próbálnotok! Felér egy kozmetikai kezeléssel. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

aivil

2017. január 26.

Fantasztikus krém! Nagyon kellemes az állaga, könnyen beszívódik a bőrbe. Tetszik, hogy hosszan tartó hatású, egyáltalán nem szárad ki a bőröm még sok órával a használat után sem. Finom, selymes tapintású, ápolt lett az arcbőröm. Megéri az árát, minőségi készítmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

Nono1322

2016. október 26.

Isteni, tényleg úgy érzem, hogy megújul tőle a bőröm. Ami különösen tetszik, hogy nem az a fajta krém, amelyik elnehezíti az arcot és még két óra múlva is zsíros tapintású a bőr. Nagyon könnyű, pont amit imádok. Az illata kellemes, nem feltűnő. Sokkal puhábbnak érzem a bőrömet, mióta használom. Nagyon tetszik a tégelye is, semmi flancolás. Jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Mannitol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.