Evolve Organic Beauty

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Naurel.hu, 4490 Ft

A természetes kókusz- és cukorkivonatok, valamint  bio aloe vera gyengéden tisztítják és ápolják a bőrt. A citrusos-fűszeres illatú készítmény különlegességét a borókabogyó, a citrom, a lime és a feketebors elbűvölő keveréke adja.

Nem tartalmaz szintetikus habképzőket, mesterséges tartósítószert és illatanyagot.

Ár: 4490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2017. augusztus 28.

Egy éve találkoztam először az Evolve Organic Beautyval és azóta imádom a készítményeit. Nagyon tetszik a filozófiájuk és hogy csupa értékes olajat tartalmaznak a termékek. Ez a szappan számomra kész főnyeremény, eddig ugyanis még nem találkoztam olyan készítménnyel, ami nem szárította volna agyon a kezemet. Végre találtam egy olyat, ami igazán jól tisztít és hidratál. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Lilla777

2017. február 24.

Isteni frissítő citrusos készítmény! Az tetszik benne, hogy árad belőle a természetesség, érződik, hogy nem valami vacak szintetikus aromát tartalmaz. Nem szárítja a bőrt, ami külön plusz pont. Fürdéshez és kézmosáshoz is használjuk. Nagyon kiadós, nem kell belőle sok. Cuki az üvege is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.