Excipial

Ár:   4185 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biro.anna, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Folyékony bőrápoló a normál, érzékeny, enyhén száraz, vízhiányos vagy seborrhoeas bőr mindennapos ápolására, gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt. Nagy bőrfelületre ajánlott. Stabilizálja a szaruréteget, lágyítja a száraz bőrt, csökkenti a viszketést, rövid távon hidratál. Hatóanyaga: 2% urea.

Era1970

2013. szeptember 6.

Valoban nem forgalmazzak Magyarorszagon (a gyogyszertarban azt mondtak, beszuntettek a gyartasat!), de ebbe en nem nyugodtam bele es kulfoldi internetes rendeleseket probaltam. Persze talaltam is.
peldaul itt.:http://www.zelfzorgwereld.com/products/593/excipial-u-hydrolotion-500-ml.aspx

remelem tudtam segiteni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

remelem tudtam segiteni

jibjab

2013. augusztus 12.

A másik testápolóval használtam felváltva. Azt gondoltam, hogy ez túl könnyű ahhoz, hogy jól hidratáljon és megbirkózzon a száraz bőrrel, de tévedtem. Nagyon jól hidratált, könnyű volt, kevés is elég volt belőle, mert jól felszívódott. Nagyon tetszett az illata, ami sokáig megmarad a bőrön. Ideális randi testápoló. A pasim kedvence, mert nem ragad, de sokáig érezni a bőrön az illatát. Sajnos múlt időben írok róla, mert az utóbbi időben hiába keresem a gyógyszertárban. Nagyon sajnálnám, ha nem lehetne kapni! Ha valaki tud még valahol ilyet, akkor írja meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Lilkó

2013. május 28.

A következő nagyszerű Excipial krém, mely az érzékeny bőröm egyik kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

A következő nagyszerű Excipial krém, mely az érzékeny bőröm egyik kedvence.

Trixi

2012. november 13.

Nagyon-nagyon jó testápoló, miért nem lehet már kapni? Mielőtt kivonták, felvásároltam a készletet az Auchanban, 3 flakont vettem, de már elfogyott, a férjem imádja, csak ezt viseli el a bőrén, mert utálja a ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

Bibike

2012. május 24.

Igazi wow-hatás :)
Az arcomon kombinált bőr van, viszont a többi részen száraz, vízhiányos. Minden testápolóval az a bajom, hogy nem szívja be a bőröm, mert nagyon zsírosak és utána izzadós érzésem van.
Csak tegnap próbáltam ki először, lehet, hogy még korai a vélemény, de egyszerűen nagyon jónak tűnik. A bőröm úgy beitta, mintha be sem kentem volna vele, és utána szép lett, nem volt repedezett. Éjszaka nem volt meg az az izzadós érzés, ami miatt reggelente is meg kellett fürdenem (amitől még jobban kiszáradt a bőröm). Remélem ilyen marad és nem kell lepontoznom :)

Update: még mindig imádom :) El sem hiszem, hogy végre megtaláltam az "igazit", erre meg kivonják a forgalomból :( Még éppen be tudtam szerezni belőle egy új dobozzal, de több már nem lesz :( Miéééérttt?? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Igazi wow-hatás :)

biro.anna

2011. szeptember 9.

A legjobb krém!bőrgyógyászom ajánlotta és tényleg bevált, teljesen eltünteti a pattanásokat!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

Hidratálók: Urea

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.