Eyeko

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucma83, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   $22

Filces szemhéjtus vízálló, hosszan tartó, erősen pigmentált formulával. Widelash™ tartalmának köszönhetően elősegíti a szempillák növekedését.

HeniM

2019. január 4.

Nagyon szeretem! Én ipsyben kaptam és szép a színe, erős a színe, könnyű használni. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Lencseee

2018. május 29.

WOW!!!! Én nagyon nem vagyok a ceruzás szemhéjkihúzók barátja, és sohasem lett volna még egyszer ilyenem, ha az ehavi LF box-ba nem tették volna bele...Nagyon szépen fed, jól lehet vele "kenni/formázni". Az eddig próbáltak az előbb felsorolt pontokban sorra buktak el és egy idő után már feléjük sem néztem. Ez azonban nagyon jól teljesít....oly annyira, hogy akár egy sötétbarnát is magamévá tennék...,-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.