Eyeko

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucma83, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   $22

Filces szemhéjtus vízálló, hosszan tartó, erősen pigmentált formulával. Widelash™ tartalmának köszönhetően elősegíti a szempillák növekedését.

Eyeko smink szett neszeszerrel - új, bontatlan
Ár: 4500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

SzarkaVivien

2020. február 6.

Adventi kalendáriumhoz kaptam. Tudni illik rólam, hogy nem vagyok egy sminkmester, nagyon kezdő szinten mozgok, és habár nagyon vártam, hogy kipróbáljam a terméket, féltem is, hogy vajon mit tudok vele alkotni. Spoiler: sikerült tusvonalat rajzolnom vele. Egyrészt nagyon szép sötét és erős színe van, az ecset kialakítása olyan, hogy még egy kezdő - mint én- is tud bánni vele. Másodszor nem maszatolódik ( nekem könnyen olajosodik a szemhéjam emiatt a szemfestékek nem tudnak megmaradni rajta és maszatosak lesznek), és nagyon tartós (egy délutáni szundit simán kibírt). Plusz pont, hogy amellett, hogy tartós, könnyen le is lehet szedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

HeniM

2019. január 4.

Nagyon szeretem! Én ipsyben kaptam és szép a színe, erős a színe, könnyű használni. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Lencseee

2018. május 29.

WOW!!!! Én nagyon nem vagyok a ceruzás szemhéjkihúzók barátja, és sohasem lett volna még egyszer ilyenem, ha az ehavi LF box-ba nem tették volna bele...Nagyon szépen fed, jól lehet vele "kenni/formázni". Az eddig próbáltak az előbb felsorolt pontokban sorra buktak el és egy idő után már feléjük sem néztem. Ez azonban nagyon jól teljesít....oly annyira, hogy akár egy sötétbarnát is magamévá tennék...,-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.