eyeNlip

Ár:   $6   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

• Növényi kivonatokkal hidratálja a bőrt
  • Korrigálja a tónusbeli különbségeket
  • Nem hagy fényes, ragacsos, fehér réteget
  • Víz- és izzadságálló
  • Használható sminkalapként is

Stella1993

2019. május 19.

Ár-érték arányban teljesen jó, én az Innisfree kamillakivonatos fényvédőjét cseréltem le erre és megtetszett. Szeplős vagyok, és nem győzöm halványítani a kis pontocskákat, viszont ha rossz fényvédőt választok, a nap egyből kihozza őket. Ennél a kencénél nem tapasztaltam ilyesmit, úgyhogy szerintem újrevevős a termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

BoBogika

2019. május 19.

OhMyBrush Vikinél olvastam erről a fényvédőről, ezért mertem megrendelni. És ami azt illeti, szuperül teljesít. Az eddigi "legkényelmesebb" fényvédőm, nagyon szeretem viselni!
Az egyetlen dolog, ami miatt nem veszem újra, az az összetevők. Szerintem ennél szebb incivel is lehet találni hasonló fényvédőt. Bár annak az ára is jóval magasabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

ReiHUN

2019. május 17.

Érzékeny bőrűek ne vegyék meg, borzasztóan kipattogtam tőle, pedig alapvetően nem kifejezetten vagyok hajlamos az ilyesmire. Adtam neki több esélyt, hogy hátha mégsem ez okozza, de eléggé sanszos a dolog sajnos. :( Úgyhogy emiatt pontozom le. De alapvetően HA nem okoz ilyen problémát (és egy Facebook csoportban körbekérdeztem, sokaknak nem volt vele semmi baja!), akkor remekül teljesít és csak ajánlani tudom! Koreai fényvédők között nézelődtem, és ez barátinak tűnt ár-érték arányban. És tényleg nagyon jó! Kicsit erőteljesebb, mű illata van sajnos (kár a parüm miatt), nem egy tipikus naptej illat, bár a párom mégis egyből megkérdezte "bekented magad naptejjel?" :) Szóval valakit arra emlékeztet, nekem inkább kicsit púderes-parfümös, nem kellemetlen egyébként. Remekül beszívja a bőr, nem marad utána fehér réteg! Könnyen oszlatható, bár én nem kifejezetten kenni szoktam, inkább "belepacsmagolom" a bőrömbe, egyenletesen teszek kb mindenhova egy keveset az arcomon és nyomkodó, tapogató mozdulatokkal egyengetem szét, a végén pedig finoman elkenem ahol még szükséges. Ahogy észrevettem, mattít is, szerintem sminkalapnak is tökéletes, sima és kellemes érzetet hagy maga után, a bőr összképén is kicsit mintha javítana. Szóval alapvetően egy csodás termék, és az ára is nagyon baráti, de a pattanások miatt sajnos le kell, hogy pontozzam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Anheszenamon

2019. április 23.

Még csak párszor használtam ezt a fényvédőt, de imádom. Könnyű, hamar beszívódik, pedig tényleg nagyon sokat kenek magamra. Semmi fehér réteget nem hagy, szépen lehet rá sminkelni, nem fénylik a fejem. Egy szóval: tökéletes. Remélem nyáron is ennyire jól fog működni rajtam, mert ha igen, akkor újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Enca

2019. március 14.

Egyelőre szeretem, meglepően könnyen oszlathato a bőrömön. A fiamra is kenem és nem nyafog, pedig utalja a krémeket. Ujraveszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Martus123

2019. február 14.

Kb két hete használom, napi rendszerességgel. A fényvédelemhez nem tudok hozzászólni, nyilván így télen nem ég/barnul az arcom. De! Nagyon szeretem. Jó sűrű krém, azt hittem nem is tudom elkenni, de könnyen, pár másodperc alatt beszívódik. És nem zsírosítja az arcom. A T-vonalam teljesen rendben van egész nap. A száraz részeket nem hidratálja eléggé, de aláíhidratálok egyébként is. Az alapozómmal is jól használható. Megéri, én újraveszem. Kíváncsi vagyok a nyári használatra, de addig is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!