F&F

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Tesco

Krém állagú púder. Bársonyos és természetes hatás, kiválóan tapad a bőrhöz.

Deni

2013. április 19.

Számomra az F&F dekorkozmetikai vonala abszolút pozitív csalódás. Teljes áron nem mertem volna megvenni őket, de hál' a jó égnek szuper akciójuk volt, így landolt tőlük egy-két cucc a kosaramban.
Nekem a precious pink nevezetű árnyalat van meg, nagyon kis pinduri (2,5 g), de ez szerintem ne tévesszen meg senkit, nagyon lassan fogy. Szuperül pigmentált, könnyen fel lehet vinni, és még az olyan pirosító analfabéták is könnyen el tudják dolgozni szépen és egyenletesen, mint amilyen én is vagyok. :p Tartósság szempontjából is rendben van a kis drága: felrakom reggel és nekem bírja egész nap.
Hátrány lehet egyeseknél, hogy kézzel kell benne turkálni - engem mondjuk ez nem zavar.
Szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Szuper kis termék.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.