Fa

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 14.

Kategória:   Dezodorok

• 48 órás védelem
  • Virágos növények illatával
  • 100% természetes murumuru vaj kivonattal
  • Alumíniumsó nélkül
  • Vegán

SzSofi

2019. december 27.

Ilyen még nem fordult elő velem soha, pedig az életem során elég sok fajta izzadásgátlóval volt már dolgom. Rendesen allergiás reakcióm van használat közben. Éget és piros lesz a fújás helyén a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Mordecai

2019. december 8.

Nagyon elégedett vagyok vele. A hatása tartós, pedig nagyon izzadós vagyok. Az illata rendkívül kellemes. Jelenleg ő a kedvenc. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Fannci07

2019. október 28.

Az illata nagyon kellemes, tartós. Külön jó, hogy parabén-és alumínium só mentes:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

netti1990

2019. szeptember 17.

Tetszik az illata.Nem irritálja a hónaljbőrömet.Rajtam tartós.Én teljesen elégedett vagyok vele 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

magnolia

2019. június 4.

Sajnos többször sebesre vakartam tőle a hónaljam, valamilyen összetevőjét nem bírja a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

6vilag

2019. június 2.

Megvettem, és használat után megkértem a férjem, szagolja meg, milyen illata van az ő orra szerint. Gondolkodás nélkül rávágta: uborka. Amúgy jó illata van, azt tudom, hogy én nem izzadtam mellette. Nyilván vannak jobbak is, de nekem nincs bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 2.

mapa

2019. március 20.

Sajnos csak pár óra hosszat bír ki a deo, pedig most tél van. Nyári időszakra biztosan nem veszem meg újra. Az illata kellemes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate