Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. május 28.

Kategória:   Dezodorok

• 24 órás védelem
  • Virágos növények illatával
  • 100% természetes murumuru vaj kivonattal
  • Alumíniumsó nélkül
  • Vegán

zsofi207

2019. július 14.

2019. május 29.: Hmm, érdekes, hogy ennyire szélsőségesek a vélemények.
Nekem ez az első alumíniumsó mentes dezodorom. Kicsit féltem is, hogy bele merjek-e vágni ezzel a fülledt napok előtt. Végül szerencsémre jól vizsgázott. Annyira nagyon nem vagyok izzadós, de nyilván a meleg, párás időben én is kimelegszem. Nekem tetszik az illata és ez is érződött rajtam végig. Kíváncsi vagyok nyáron hogy fog teljesíteni, de fülledt időben levizsgázott. A ruháimat se fogta össze, pluszpont!

2019.07.14.: Itt vagyunk nyár közepén, hol kánikulába, hol viharokban..de a dezodorom még mindig ugyanolyan hatásos. Annyira imádom az illatát is, olyan friss, üde, nyári:-) Megmondom őszintén használtam hagyományos dezodort is a kánikulában, nehogy véletlenül baleset érjen a Fa dezodornál..háát azt kell mondjam fél napot se bírt ki..zuhanyzás és Fa dezodor. Még a fülledt éjszakában is friss illatom volt. 10* :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

2019. május 29.: Hmm, érdekes, hogy ennyire szélsőségesek a vélemények.

Pötty

2019. július 9.

Update: sajnos énis észrevettem, hogy kellemetlenebb illatom lesz a tartós használata mellett, mint amikor reggel elfelejtem bekenni magam :( pedig annyira tetszik az illata

Egy hete használom, de eddig jól működik.
Tetszik az illata, ami nálam nem tart ki a nap végéig, de nem is okoz kellemetlen illatokat.
Eddig mindig stiftes dezodorokat használtam, de azok a nyáron hajlamosak csomósodni, ezért kerestem valami mást.
Láttam, hogy alumíniummentes és akció is volt, egyelőre nem bántam meg a választást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Egy hete használom, de eddig jól működik.

Dumitutoj

2019. június 28.

Szerintem én is fogok árulni valami ilyet. Keverek össze vizet meg valami krémet, teszek bele illatanyagot, szerzek neki egy szép tartót, aztán máris ráhazudhatom, hogy "24H deodorant" meg hasonlók...
Mert kb. ennyit ért. Vagyis semennyit.

Nem szeretnék magamra alumíniumot kenni, ezért választottam, na meg a kellemes illata miatt. Kb. ennyi az előnye.

Egyébként meg nem használ semmit. Az izzadságot nem csökkenti, a szagot nem tünteti el, sőt inkább valami fura szaga lesz túle az embernek. Ráadásul felkenés után 5 percig kellene felemelt kezekkel álldigálni, mert kb. addigra szárad meg.

Pénzkidobás volt az egész...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Mert kb. ennyit ért. Vagyis semennyit.

Pénzkidobás volt az egész...

sprefectesse

2019. június 16.

Annyira beleszerettem a tusfürdő illatába, hogy ezt is meg kellett vennem.
Eleinte csak éjszakára mertem használni, de jól szerepelt, így nappalra is bevetettem, és eddig minden ok vele, úgyhogy remélem, az igazi nyarat is bírja majd, mert az illata szuper.

Update: egy csillagot vissza kell vennem, mert a kánikula azért kifogott rajta. Nem lettem rettentően büdös, de azért nem kockáztatnám, úgyhogy meghagyom éjszakára meg a hidegebb évszakokra, mert az illatát viszont még mindig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Annyira beleszerettem a tusfürdő illatába, hogy ezt is meg kellett vennem.

zskwaap

2019. május 27.

Nagyon jó! Eddig biobaza-t és Dove-ot próbáltam Alumínium mentes deokbol de ez messze a legjobb! Nagyon tetszik az illata és akciósan 399 Ft volt a rossmannban,ami a többi Al mentes deohoz képest nagyon jó! Örülök hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

LittleSpark

2019. április 26.

Próbálgattam és nem nem nem. Borzasztó büdi leszek tőle pedig nem vagyok izzadós. Eddig egy másik Fa deóval jártam így. Nem is tudom mit csináljak vele legszívesebben kidobnám a kukába a majdnem teli üveget.... Alapvetően tök kellemes illata van, nem ragad, nem irritál. De pont amire való sajnos hasztalan. Soha többet de még Fa deót se veszek mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

dalmaflora

2019. március 30.

Meglepődve olvastam a negatív kommenteket, nekem az első alumínium mentes dezodorom, ami óv is a szagok ellen. Eddig ezer félét próbáltam mindegyiktől borzasztó szagom lett, de ettől abszolút nem. Finom az illata is, habár az nem elsődleges. Nekem eddig 4*, de csak azért mert erre az illatra rá lehet unni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

pilleriin

2019. március 30.

Az illata miatt 2 csillag, többször kell kenni és más alumentesek jobbak ennél... Pedig hideg az idő.. Félve vállalom be edzéshez...
Update: edzéshez NE használjátok. Többet árt, mint amennyit használ (ja, semmit nem használ), nagyon GÁZ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Moni1980

2019. február 25.

Az első alumíniummentes dezodor, ami számomra hatékony. Az illata nagyon tetszik, és nem hagy foltot a ruhán. Kíváncsi leszek, hogy nyáron hogy teljesít.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.

Ria22

2019. február 22.

Megvásároltam mert egy ideje alumentes deokat használok lazább napokra és a hozzá tartozó tusfürdőnek kellemes, krémes illata volt.
Ezt a terméket tényleg csak azoknak ajánlom, akik kb. egyáltalán nem izzadnak mert velem csúnyán kitolt, rosszabb szagom lett vele mintha nem használtam volna semmit...Nagyon bánom mert tényleg különleges illata volt (zöldes-krémes-púderes) de sajnos kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.