Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Mmaminti, Módosítva: 2019. szeptember 6.

Kategória:   Dezodorok

• 24 órás védelem
  • Az éjjeli jázmin illatával
  • 100% természetes maracuja kivonattal
  • Alumíniumsó nélkül
  • Vegán

Ár: 300 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
gittus0924

2019. augusztus 27.

Ugyanazt tudom leírni mint a többiek. Én sem vagyok alapból egy nagyon izzadós típus, de ez a dezodor épphogy kitart pár óráig, utána már büdös vagyok. Nagy csalódás, szerintem nem volt még ennyire gagyi dezodorom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Pecci

2019. augusztus 20.

Ez az a dezodor, amelynek üvegben nagyon jó illata van, de magadra kenve kész katasztrófa. Záróvizsgára készülve egész nap otthon ülök és tanulok, még csak izzadni sem szoktam, hiszen mozgást nem végzek, a meleggel nem találkozom, de megszégyenülve tapasztaltam így is, hogy a szag, amit érzek, nem valami kintről jövő bűz, hanem tőlem származik. Szó szerint megbüdösödik a bőrömön ez a vacak, még akkor is, ha fürdés után közvetlenül kenem magamra. Ilyet még nem éltem meg sohasem.
Aki ezt a cuccot megalkotta, annak kívánom, hogy kenje a hajára, vagy tegyen vele bármit, csak ne forgalmazza. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Tuszy

2019. augusztus 5.

Alapvetően szeretem a Fa golyós dezodorokat, de ez tényleg valami borzalmas. Bekenem a hónaljamat, és egy óra múlva érzem, hogy büdös vagyok, pedig alig izzadok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Reniroka

2019. július 12.

Borzalmas. Néhány óra után bűzlik, akkor is ha nincs meleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Borzalmas. Néhány óra után bűzlik, akkor is ha nincs meleg.

vicuskat

2019. június 10.

Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Én még nem tapasztaltam ilyet. Gondoltam kipróbálom, ígéretes a design, a név és ebből volt a legkevesebb a polcon, vagyis kelendő. (Nehogy már lemaradjak róla...) DE: szó szerint ápolatlannak, büdösnek érzem magam tőle. Bőrkémia? Van valaki, akin ez működik? Legszívesebben egy csillagot se adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

puppi

2019. március 2.

Rögtön felfigyeltem a kis cuki lila üvegcsére és az illata is hamar megfogott. Fontos szempont nálam,hogy minél természetesebb legyen egy dezodor és ne tartalmazzon aluminiumsót, így hát egyértelmű volt, hogy adok ennek is egy esélyt. :D Azonban a lelkesedésem alászállt az első pár használat után, ugyanis az elején lévő kellemes illat elég gyorsan elillan és volt,hogy csak büdöset hagyott maga után.. Ez tipikusan az az eset amikor büdösebb leszek egy dezodortól, mintsem ha nem használok semmit.. és amúgy ezt már többször is megfigyeltem az ilyen fajta golyós dezodoroknál.. Még ha az elején aránylag jól is működik, több használat után romlik a hatása. Ezt annak vélem,hogy elég ha csak 1x vagy 2x nem tökéletesen tiszta hónaljon használjuk és ugye a golyóval beleforgatjuk a nem oda illő anyagokat,baktériumokat a tartalmába és ezáltal a kémiai hatása is megváltozhat.. fúha de szakszerű lettem hirtelen xD Remélem túl nagy hülyeséget sem mondtam :D De tényleg azóta nem merem ezt sem használni, max itthon elkenegetem.. és ezután megfogadtam,hogy nem veszek többet golyós dezodorokat,mert sosem váltak be eddig igazán. Ettól függetlenül lehet,hogy másnak bejöhet, ez csak az én véleményem :)
Ami amúgy megint hosszabb lett a tervezetnél.. xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Ami amúgy megint hosszabb lett a tervezetnél.. xD

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.