Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő pihentető levendula és Innovatív Sleep Well Technológia alvást elősegítő illattal. A 94%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó, vegán, pH bőrsemleges és bőrgyógyászatilag tesztelt formula selymesen puha érzést kölcsönöz a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

cattitude

2021. augusztus 31.

flakonból nagyon jó az illata, de használat közben alig érezni, nemhogy utána, és szárít is rendesen :( sajnálom, örültem volna egy olcsó, jó illatú levendulás tusfürdőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Honeyhair

2021. július 18.

Vettem az új Fa tusfürdőkből mindjárt hármat is (ezt, a Blue Lotust és a Pink Jasmine-t). Őszintén szólva a márka sosem tartozott a nagy kedvenceim közé, de az új csomagolás nekem is felkeltette az érdeklődésemet. Otthon amúgy is több tusfürdőm van, a kedvem meg a hangulatom szerint váltogatom őket, és úgy voltam vele, hogy ha ezek nem válnak be, hát majd elajándékozom. De erre nem fog sor kerülni, mert egészen jók! Ennek a levendulásnak igazi levendula-illata van, nem az a mű WC-szagtalanító, és a használata is nagyon kellemes, egyáltalán nem volt száraz a bőröm utána. Tegyetek vele nyugodtan egy próbát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 18.

Viki123456

2021. július 11.

Nagyon jó levendulás illata van, én még fürdés után is érezte a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Nagyon jó levendulás illata van, én még fürdés után is érezte a bőrömön.

Színezék. Lilás piros.