Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 18.

Kategória:   Szappanok

Fedezze fel az ápoló és frissítő Fa kókusztejes krémszappant természetes kókuszkivonattal. Gyengéden tisztít, valamint hidratált bőrérzetet nyújt.

Ibrigitta84

2020. augusztus 15.

Dove mellett ezt szoktam még használni. Rendesen tisztít és ha zsíros a bőröd akkor arra is megfelelő lehet, mert szárít is...nálam alap darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Vicus

2018. október 27.

Kellemes illata van és a kezeimet sem szárítja, talán csak minimális mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Kellemes illata van és a kezeimet sem szárítja, talán csak minimális mértékben.

Pampilla

2018. február 10.

Inkább tejes mint kókuszos. Tisztít,habzik,krémes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

Inkább tejes mint kókuszos. Tisztít,habzik,krémes.

Jenniii92

2017. április 9.

Ennek se kókusz, se tej illata nincs. Nem tudom, hogy amit én vettem az romlott volt-e, de kb. semmilyen illatát nem éreztem, ami meg volt is, az is büdös. Alig habzik. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Babooca

2017. március 5.

Fürdéshez használtam. Finom kókuszos, de főként inkább tejes illata van. Nem vettem újra, bár nem volt vele bajom. Selymes habja van, gyorsan fogy. Az árát megéri. Kézmosáshoz egyébként jobban bevált, mint fürdésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Enci76

2017. január 8.

Csak kézmosáshoz kerestem valamilyen szappant, mikor rá esett a választásom. Illata elhanyagolható, szinte alig van, és jelentéktelen. De cserébe jól habzik, szépen tisztit, és nem szárít. Olyan krémes érzést hagy maga után. Kedvelem, és újravevős lesz mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

cserryy

2016. november 13.

Kézmosáshoz, arcmosáshoz használtam eddig és meg vagyok elégedve vele. Lehet zuhanyzáshoz is kipróbálom majd. Kissé szárít, de engem kevésbé mint más tömbszappanok. Az illata csodás, mert diszkrét mégis jól érezhető és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Linuxo

2016. november 9.

Most végleg megfogadtam, hogy soha többé nem adok ki pénzt szappanokért. Tegnapi napon fogyott el ez a szörnyűség. Alaposan kitakarítottam utána fürdőt, és ennyi... Mert bizony, ha valaki szappanokat használ, az naponta 3x is takaríthatja a fürdőt, akkor is mindenhol undorító szappan lerakódással számolhat. Borzasztóan szárított is, visszatérek a folyékony szappanokhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.