KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   510 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz illattal és tápláló formulával kényezteti a testet.

natasha

2018. január 14.

Szeretem én is.Pont jó az állaga,nem folyik ki a kezeim közül,kellemes,nem bántó illata van. Szeretek vele fürdeni. A bőrömet mostanában minden szárítja,köztük ez is szóval nem vonok le pontot érte. Szerencsére sokszor akciós a Rossmannban,így mindig a nagyobb kiszerelést hozom haza.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

A valaha volt legfinomabb illatú tusfürdőm. Azt ígéri hidratálja a bőrt, de én ezt nem tapasztaltam, viszont legalább nem szárít. Könnyen habzik, mindenképpen újravevős.

LiSha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

nagydora911

2017. december 22.

Ez az aktuális kedvenc Fa tusfürdőm. Az illata is mennyei, nagyon jól habzik és így hosszabb használat után sem szárította ki a bőrömet.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Vicus

2017. november 8.

Elsőre nagyon tetszett az illata, de használat közben valahogy nem olyan, mint amilyen a boltban megszagolva volt. Na mindegy, azért elhasználom, de nem lett kedvenc.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Frana88

2017. október 29.

az egyik kedvencem,jól habzik és az illata is nagyon finom :)

Frana88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

az egyik kedvencem,jól habzik és az illata is nagyon finom :)

Kingucii

2017. október 28.

Szeretem, nagyon jól habzik és egyáltalán nem szárít, bár engem egyik Fa tusi sem.
Az illata tovább megmarad, kellemes, bár teljesen más,mintha a tubusból szagolnánk meg, ezért picit csalóka, de bőrön nagyon finom illata van.:)
Update: Azóta már sokszor újravásároltam, pláne most, hogy kókuszimádat korszakomat élem. ^^

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Magneto

2017. augusztus 12.

Szeretem, itt-ott belekerül majd a kosaramba, de az Acaios változat sokkal jobb, szerintem, azért kap csak 4*, legyen viszonyítási alapom.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. július 28.

Imádom az illatát, és kevés is elég belőle :)

Lili2109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 28.

Imádom az illatát, és kevés is elég belőle :)

Bettu

2017. július 12.

Ez most a kedvencem, ezt használom éppen. :D Imádom a kókusz illatát, és pár másik tusival ellentétben ennek valóban kókusz illata van. Az állaga is tök jó szerintem, habzik is meg minden, úgyhogy 5*. :)

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

sztinke

2017. július 9.

Tusfürdőből mindig annyi van otthon, hogy boltot nyithatnék, habár eleve nem is én veszem őket magamnak, hanem ajándékba kapom őket. Ezt viszont valami véletlen folytán megszagoltam az egyik bevásárlás során és egyszerűen képtelen voltam otthagyni, beleestem az illatába! :D
Éppen elég depis időszakom van, magánéleti problémák miatt, de ez az illat pozitívan tölt fel, talán valami gyermekkori, harmónikus időszakra emlékeztet.
Az állaga is nagyon kellemes, habzik, tisztít és ápol, hidratál is megfelelően.
Aktuális kedvenc. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Az állaga is nagyon kellemes, habzik, tisztít és ápol, hidratál is megfelelően.
Aktuális kedvenc. :)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.