Fa

Ár:   510 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz illattal és tápláló formulával kényezteti a testet.

cichurri

2021. szeptember 24.

Krémesebb állagú, viszonylag jól habzik. Mostanság fog elfogyni a nagy kiszerelés, így a végére kicsit megcsömörlöttem az illatától, egy ideig biztos nem veszem újra. Én sem tapasztaltam, hogy szárított volna. A dezodort néha nehezen mostam le vele, de lehet ez inkább a deok hibája.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

k001

2021. augusztus 17.

Én sajnos egyáltalán nem érzem az illatát :( Amúgy jól habzik, nem szárít. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Betti1113

2021. június 7.

Csodaszernek nem mondanám, de azért meg vagyok vele elégedve. Legfőképp az illata fogott meg, amit használat közben nem igazán érezni, de utána egész sokáig érezhető marad a bőrön. Száraz bőrre nekem nagyon jól beválik, ápol, puhítja is a bőrömet egy kicsit. Ár-érték arányban megfelelő, igazából egy átlagos tusfürdő nagyon finom illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Dyana91

2021. március 3.

Még évekkel ezelőtt használtam, amikor még SLS-es tusfürdőket használtam. A kókusz illata miatt vettem meg, bár zuhanyzás közben nem volt intenzív az illata, bőrömet nem szárította, jól tisztított, de egy átlagos tusfürdő volt, nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Fiszuli

2021. január 21.

Anyósoméknál táraztam be ezt a tusfürdőt magamnak, extragiganagy kiszerelésben, mert akcióban volt (olcsóbb volt, mint a normál méret), pedig meg se gondoltam volna, hogy valaha is eltérek a kedvenc utazós, joghurtos és aloe vera-s típustól. Amikor legelőször fürödtem vele, akkor ötlött fel bennem, hogy szerintem soha az életben nem használtam még semmilyen terméket, aminek kókuszos lenne az illata :D Ennek se volt túl intenzív, nem is bánom. Tartósnak se kifejezetten mondanám, de ad egy kellemes tisztaság illatot az egész testnek. Jól oszlatható, kellemes gél állagú és jól habzik. Nem szárít, nem bántja a bőrömet és nem viszketek tőle, még most így télen sem. Ha valaha elfogy, akkor sem hiszem, hogy újra venném, addigra valószínűleg meg fogom unni. Ezen kívül egy teljesen átlagos tusfürdő, ami nem árt és nem bántja a bőrömet. Számomra szokásos minőség a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Beya93

2020. december 6.

Jó illata van de nagyon gyengusz, rögtön elillan. Semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Jó illata van de nagyon gyengusz, rögtön elillan. Semmi különös.

noxibaba

2020. október 14.

Nagyon jó tusfürdő! Isteni az illata, igaz fürdés után nem igazán marad meg a bőrön. Szépen tisztít, nem szárít, jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

blackrose

2020. április 11.

Nagyon tetszett az illata, nagy kiszerelésben kaptam ajándékba. Bár nem túl erőteljes kókuszos illat, szerettem használni. Nem szárította a bőröm, jól habzott, az illata nagyon hamar elillant használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Jotunderkeresztanyu

2019. december 15.

Amikor akciós volt, plusz még lejött belőle 50% a Glamouron, feltankoltam belőle. 110 forintért ajándék volt. Finom illata van, de kissé híg, gyorsan fogyott. Csak a harmadik flakon után kezdtem ráunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

CzFru

2019. augusztus 12.

Görögorszàgban elfogyott a tusfürdőnk és pàrom ennek az illatába szeretett bele a boltban (férfi létére kókuszmániás). Itthon még nem találkoztam vele, pedig elvileg kapható. Amúgy is szeretem a márka termékeit, ez is nagyon jól teljesített: kevés kell belőle, jól tisztít ès isteni az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.