Fa

Ár:   510 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz illattal és tápláló formulával kényezteti a testet.

Jotunderkeresztanyu

2019. december 15.

Amikor akciós volt, plusz még lejött belőle 50% a Glamouron, feltankoltam belőle. 110 forintért ajándék volt. Finom illata van, de kissé híg, gyorsan fogyott. Csak a harmadik flakon után kezdtem ráunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

CzFru

2019. augusztus 12.

Görögorszàgban elfogyott a tusfürdőnk és pàrom ennek az illatába szeretett bele a boltban (férfi létére kókuszmániás). Itthon még nem találkoztam vele, pedig elvileg kapható. Amúgy is szeretem a márka termékeit, ez is nagyon jól teljesített: kevés kell belőle, jól tisztít ès isteni az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

NovErke

2019. július 31.

Szeretem ezt a márkát tusfürdőben és a Rossmannban a pénztáros kínálta őket hogy akciósak, kérek-e. Kértem hát, viszont nem nagyon válogattam mert álltak mögöttem is és nem akartam feltartani a sort. Pedig kellett volna mert az előttem szólókkal ellentétben nekem ennek nem tetszik az illata. Nekem ez nem kókuszos hanem csak simán émelyítő. Szerencsére azért nem annyira hogy zavarjon de én a kókusz illatot nem ilyennek ismertem meg. Ennek ellenére nem tudom nagyon lepontozni mert a minősége viszont jó. Nem szárit, kicsit mintha még inkább hidratálna is. De legjobban azt szeretem benne hogy nagyon jól habzik.

Up.
Mire kifogyott megbaratkoztam az illattal is. Fürdés közben továbbra sem tetszik, a párom viszont nagyon jó kókuszos illatú utána ☺️☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Up.

Floree

2019. május 23.

De finom illata van!! Megenném :) Engem az "R" betűs kókuszgolyó illatára emlékeztet, ami nekem személyes kedvencem....

Nem szárít és nagyon jó puha a bőröm utána. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Nem szárít és nagyon jó puha a bőröm utána. Szuper termék!

candy28

2019. április 30.

Talán a legjobb és legkókuszosabb illatú tusfürdő amit próbáltam. Ár-érték arányban is kiváló. Az összetevői sem annyira vészesek. Engem megnyert minden téren.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

mlexa

2019. március 21.

Teljesen szerelmes vagyok bele! Imádom! Kb hónapok óta csak ezt használom. Annyira finom kókuszos az illata és a krémes állaga is tökéletes! Nem csak illatos, de nagyon puha is lesz tőle a bőröm, és sokáig megmarad a kellemes illat! Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Regina26

2019. február 17.

Nagyon finom, édes kókuszillata van. Jó az állaga, megfelelően habzik is, és fürdés után még sokáig érzem magamon az illatát. Véletlenül futottam bele egy játék során és azóta is ezt használom. :D Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Vivienn13

2019. február 17.

A világ legjobb tusfürdője.
Isteni az illata,hidratál, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

A világ legjobb tusfürdője.
Isteni az illata,hidratál, nem szárít.

Panni21

2019. február 13.

Kellemes kókuszos szaloncukor illata van, nem szárít, nem irritál, kellően habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Livi87

2019. január 16.

Nekem egy picit szárítja az én érzékeny bőrömet,viszont az illata az valami mennyei.Fürdés után nem nagyon marad meg az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.