Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor spray vad kamélia illattal. Non-Stop Fresh technológiával a hosszantartó deo védelemért. Kényelmes és precíz szórófejjel. Alumínium-sót nem tartalmaz.

Betti1113

2021. június 7.

Vegyes véleményem van ezzel a termékkel kapcsolatban. Használtam a hozzá tartozó tusfürdőt amit nagyon szerettem, így gondoltam kipróbálom spray változatban is. Illatában nagyon nagyon szeretem, tartós, nem túl erős, kifejezetten kellemes, ám izzadásgátlásra (pláne így nyáron a kánikulában), nekem annyira nem vált be. Nem szeretném ugyan lehúzni, ősszel ésvagy, tavasszal mikor még nincs túl nagy forróság, simán beválik, ám ahogy az idő melegszik úgy veszti hatását a spray. Ezek mellett pedig számomra az is hátrányt jelent hogy bár a csomagoláson fel van tüntetve hogy nem tartalmaz alumíniumot, ennek ellenére nekem volt mikor igencsak csípte a bőrömet,..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Eowynie

2021. április 7.

Az illata nem tetszett túlságosan locsolós parfümös, de az ára és a teljesítménye ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

biaszabo1

2021. április 2.

Izzadásgátlásra nekem eddig soha egyik dezodor sem használt, ha jön akkor jön. Szóval erről nem tudok nyilatkozni, viszont ennek az illatát imádom. Nagyon jó parfümös, este tusolás után befújom a hónaljam, felfrissít + illatosan ébredek, mert még az alvós pólóm is átveszi az illatát. De nem olyan durván, inkább ez a virág illat marad meg. Nagy kedvencem a Pink passion és az Oriental moments mellett. Sokszor újravevős, úgyhogy nekem 5.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

DianaS

2021. február 2.

A Fa dezodorokat annyiból nem kedvelem, hogy viszonylag hamarabb elillannak. Ennek egész jó illata van + örülök, hogy találtam belőle alum menteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

BBE

2021. január 22.

Legfőképp az illata miatt vettem meg és azóta is a kedvenc parfüm jellegű dezodorom. Számomra nincs dezodor, ami felül tudná múlni a Divine Moments illatát, egyszerűen csak szeretni lehet - főleg tusfürdőjével együtt használva. Tartós hatása mellett az izzadásgátlásban is nyerő annak ellenére, hogy nem púderes deoról van szó. Aki vevő a különlegesebb, orientális illatokra, annak csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

kitti701

2020. október 19.

Nagyon finom, púderes illata van. Golyós dezodorral együtt szoktam használni, nekem így tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

LiiL

2020. szeptember 3.

Ha Fa spray-t veszek évek óta csak ezt a fajtát, egyszerűen imádom az illatát. Nagyon parfűmös. Sportoláshoz kell az extra alap hozzá, de a napi használatot simán bírja. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Petra2424

2020. július 7.

Nagyon kellemes, nem irritál, sportolni nem használom, de hétköznap, nyáron szuper megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

aniko_farago

2020. május 31.

Szeretem az illatát de sajnos nem véd az izzadság ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Szeretem az illatát de sajnos nem véd az izzadság ellen.

misshkitty701

2020. január 31.

Sajnálom, hogy csak most találtam rá, mert ez az eddigi kedvenc fújós dezodorom. Használok alá golyós dezodort, szeretek biztosra menni. Nem szokott probléma lenni, nap végén is érzem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.