Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. szeptember 3.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor spray vad kamélia illattal. Non-Stop Fresh technológiával a hosszantartó deo védelemért. Kényelmes és precíz szórófejjel. Alumínium-sót nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Zituska77

2022. augusztus 7.

Valóban isteni illata van... Kábé öt percig, utána semmi :( És tudom, nem izzadásgátló (száz éve nem is használok olyat, tudatosan alumínium menteset keresek), tehát tisztában vagyok vele, hogy izzadni fogok a használata mellett, de sajnos büdös is leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

Viktoria_fks

2022. május 19.

A Fa dezodorokat sosem szerettem, mert mint dezodor egyik sem valt be. A polómon izzadság folt keletkezett, a kellemetlen szagokat sem gátolta meg.
Viszont mint illat imádom az összeset. Nagy kedvencem a lila csomagolású is (nevét nem tudom, talán valami Mystic), de miután valahol olvastam, hogy ennek az illata nagyon hasonlít egy parfümhöz meg vettem.
Hat itthon illatfelhőben úszkáltam.
Imádom. Nagyon finom, virágos púderes illata van. Szerelem volt első szaglásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Hat itthon illatfelhőben úszkáltam.
Imádom. Nagyon finom, virágos púderes illata van. Szerelem volt első szaglásra.

Sisszy

2022. január 28.

Az illata jó, viszont hatása semmi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 28.

Az illata jó, viszont hatása semmi. :(

d.anett89

2021. szeptember 2.

Ez a termék megszűnt azaz már új csomagolása van.
Én szeretem olyan mintha parfüm lenne rajtam.
Tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Ez a termék megszűnt azaz már új csomagolása van.
Én szeretem olyan mintha parfüm lenne rajtam.
Tartós

goldgirl

2021. június 22.

Nem is értem, hogy nem véleményeztem még ezt a csoda kis spray-t. Kezdem azzal, hogy önmagában sosem használok izzadásgátlásra spray-t, csakis valamilyen golyós , stiftes deo fölé, úgymond zárásnak, plusz illatnak. Önmagában először gejnek tűnik az illata, de miután elillan a "nagyja" , csodás parfümös, tisztaságillat leng körbe. Eddig bármelyik, akár nem Fa deommal jól működött. Újravevős! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Betti1113

2021. június 7.

Vegyes véleményem van ezzel a termékkel kapcsolatban. Használtam a hozzá tartozó tusfürdőt amit nagyon szerettem, így gondoltam kipróbálom spray változatban is. Illatában nagyon nagyon szeretem, tartós, nem túl erős, kifejezetten kellemes, ám izzadásgátlásra (pláne így nyáron a kánikulában), nekem annyira nem vált be. Nem szeretném ugyan lehúzni, ősszel ésvagy, tavasszal mikor még nincs túl nagy forróság, simán beválik, ám ahogy az idő melegszik úgy veszti hatását a spray. Ezek mellett pedig számomra az is hátrányt jelent hogy bár a csomagoláson fel van tüntetve hogy nem tartalmaz alumíniumot, ennek ellenére nekem volt mikor igencsak csípte a bőrömet,..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Eowynie

2021. április 7.

Az illata nem tetszett túlságosan locsolós parfümös, de az ára és a teljesítménye ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

biaszabo1

2021. április 2.

Izzadásgátlásra nekem eddig soha egyik dezodor sem használt, ha jön akkor jön. Szóval erről nem tudok nyilatkozni, viszont ennek az illatát imádom. Nagyon jó parfümös, este tusolás után befújom a hónaljam, felfrissít + illatosan ébredek, mert még az alvós pólóm is átveszi az illatát. De nem olyan durván, inkább ez a virág illat marad meg. Nagy kedvencem a Pink passion és az Oriental moments mellett. Sokszor újravevős, úgyhogy nekem 5.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

DianaS

2021. február 2.

A Fa dezodorokat annyiból nem kedvelem, hogy viszonylag hamarabb elillannak. Ennek egész jó illata van + örülök, hogy találtam belőle alum menteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

BBE

2021. január 22.

Legfőképp az illata miatt vettem meg és azóta is a kedvenc parfüm jellegű dezodorom. Számomra nincs dezodor, ami felül tudná múlni a Divine Moments illatát, egyszerűen csak szeretni lehet - főleg tusfürdőjével együtt használva. Tartós hatása mellett az izzadásgátlásban is nyerő annak ellenére, hogy nem púderes deoról van szó. Aki vevő a különlegesebb, orientális illatokra, annak csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.