Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor spray vad kamélia illattal. Non-Stop Fresh technológiával a hosszantartó deo védelemért. Kényelmes és precíz szórófejjel. Alumínium-sót nem tartalmaz.

Ár: 800Ft , Eladó: Gina77
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten vagy postázom utalást követően (pk a vevőt terheli)

Petra2424

2020. július 7.

Nagyon kellemes, nem irritál, sportolni nem használom, de hétköznap, nyáron szuper megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

aniko_farago

2020. május 31.

Szeretem az illatát de sajnos nem véd az izzadság ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Szeretem az illatát de sajnos nem véd az izzadság ellen.

misshkitty701

2020. január 31.

Sajnálom, hogy csak most találtam rá, mert ez az eddigi kedvenc fújós dezodorom. Használok alá golyós dezodort, szeretek biztosra menni. Nem szokott probléma lenni, nap végén is érzem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Bettu

2020. január 5.

Nem szeretem a dezodorokat, ajándékba kaptam.
Egyébként nem rossz, teszi a dolgát, de nekem kicsit erős az illata. Nap közben is sokszor érzem, mint valami parfümöt, és nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Nem szeretem a dezodorokat, ajándékba kaptam.

Fairy0124

2019. november 20.

Mostanában sorra olyan izzadásgátlókba botlok, amelyek valamelyik régebbi parfümömre emlékeztetnek. Ezzel is ez a helyzet... Azt hiszem a Paco Rabanne Olympea volt az ehhez hasonló illatú parfüm... Nagyon erős illata van, finom, már-már parfüm erősségű, megfelelően véd az izzadástól is egész napon át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

cocoapowder

2019. augusztus 27.

Az illata erős, de ennyit megér nekem az alumínium mentesség. Más alu mentes dezodorral (golyós, stift) párosítva tökéletes védelem. Nem is értem azt, aki magában használja a spray-ket, nekem a mentesség előtt is alap volt, hogy kombináljam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

SmellSpirit

2019. augusztus 19.

Úgy látszik kivétel leszek. Nekem egész nap tart (2 gyerek+ kánikula 😀). Elég erős illata van, nálam órák után is érezni, de nem bánom. Mondjuk mellé nem fújok parfümöt. Az úgy sok(k) lenne. A hatása miatt elhasználom, viszont az illat inkompatibilitás folytán nem veszem újra.
4 csillagra értékelem, a buké intenzitása -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

4 csillagra értékelem, a buké intenzitása -1*

googles

2019. augusztus 17.

Annyira jo illata van a tusfurdonek, hogy frissitesre dezodor formajaban is beszereztem. 😊 Szerintem ez Givenchy Dahlia Divin egy az egyben.

Nagyon meglep, hogy ezt paran ferfias illatnak erzik, ezt egyszeruen nem ertem. Edes, puderes, viragos illat, tavolrol sem az, amit ferfiasnak szokas tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Rainbowgirl14

2019. augusztus 17.

Az izzadásgátló hatása nem a legjobb. Kicsit férfias az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Az izzadásgátló hatása nem a legjobb. Kicsit férfias az illata.

akirarn

2019. július 23.

Golyós dezodorral együtt használom, ezt az isteni miatt, azt a tartósság (és szintén finom illat) miatt. Annyira nem tartós, legalább is izzadásgátló tulajdonsága lehetne jobb, viszont maga az illat azért jó darabig érezhető :). Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.