Fa

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Kategória:   Tusfürdők

Kényeztető és tápláló tusolóhab makadámia olajjal és a mézvirág mennyei illatával. Könnyed, habállagú formulája ápolja és hidratálja a bőrt.

"100%-ban vegán, biológiailag lebomló összetevőkkel, természetes olajokkal az eddigi leggyengédebb Fa formulát alkottuk meg, mely a tápláló természetes olajoknak köszönhetően intenzíven védi a bőrt a kiszáradástól."

csill87

2019. április 28.

Hát én ezt most el fogom tenni őszre, mert nagyon tömény illata van, nagyon nem tavaszi, talán akkor jobban bejön, most nem is tudom használni,annyira zavar. Pedig azért vettem meg, mert azt hittem hogy olyan lesz az illata mint a Body Shop moringás tusijának, pedig ahhoz közé nincs. Ha tavaszi illattanak, vennétek lányok, inkább válasszatok mást. Amúgy nem szárít és kellemes a habja, de érdemben nem tudok most érte rajongani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Rita0126

2019. március 31.

Első tusfürdőhab amit próbáltam. Az illata nagyon tetszik, bár sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Linnu

2019. március 12.

Használtam már sokféle tusfürdőhabot, ez a jobbak közé tartozik és nem is olyan drága. Kellemes az illata, bár a flakonból kinyomva már sajnos nem volt olyan finom, mint amikor a boltban beleszagoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

alphecca

2018. december 30.

Szárítja a bőrömet, az illata kellemes de nem érezni sokáig. Talán nyárra jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Agnes09

2018. október 21.

Nagy kedvencem a tusfürdő habok közül. Mennyei illata, hidratál, nem szárít ellentétben sok habbal. Kellemesen krémes hab állagot a bőröm szépen beszívja bedolgozza, így nem megy kárba a lefolyóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 21.

bildo07

2018. szeptember 16.

Imádom az illatát, édeskés, ami nálam plusz pont. Bármennyit el tudnék belőle használni annyira kellemesen krémes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.