Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Dezodorok

• 48 órás védelmet biztosít.
  • Zöld tea illattal.

Szila20

2018. december 5.

Ennek a dezodornak a spray verzióját nagyon nem szerettem, mert olyan erős illata volt, hogy szabályosan irritálta az orromat, és hát a stift is hasonló, csak nyilván azért mégis visszafogottabb, mindenesetre nekem ez az illat egyszerűen nem jön be. Amúgy egy átlagos kis dezodor, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Banana

2018. december 4.

Csak az illata miatt adok 2 csillagot, a hatása ennyit nem ér.
Szóval az illata jó, de semmi más jó és értékelhető nincsen benne. Az állaga olyan kemény, hogy alig lehet kenni. A 48 órát nem is értem miért írták rá, mert jó ha 10 percet bír, pedig egyáltalán nem vagyok izzadós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Csak az illata miatt adok 2 csillagot, a hatása ennyit nem ér.

Kmetyek

2018. július 13.

Finom, lágy az illata, de egyáltalán nem tartós. Ha kimegyek a melegbe a hatása szinte azonnal elmúlik.
Az állaga jó, nekem nem volt problémám a felvitellel. Szőrtelenítés után nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

pinupnicky

2018. május 10.

Finom az illata. Ezen kívül semmi jót nem tudok mondani róla. Sajnos nem nagyon használ, hiába ígér 48 órát, szerintem max. ha 4 órát kibír. Sajnos nagyon kiszárítja a hónaljamat, azzal ellenben hogy az izzadást nem gátolja. Már sok pólóm megbánta hogy használtam, mivel fehér foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

kolozsve

2018. május 6.

Én ezeket a stifteket használom és szeretem, nem deo párti vagyok. Persze egyiktől sem lehet elvárni, hogy teljesen meggátolja az izzadást, ez egy természetes folyamat, testünk válaszreakciója az izotermia fenntartásához. Ezt csak azért írtam le, mert minden negatív véleménynél azt olvasom, hogy nem ér semmit. Hát azért azt vegyük figyelembe, mi az, amit egyáltalán elvárhatunk egy ilyen terméktől, kicsit lökött név ez az izzadásgátló.....(a 48 órás védelemtől meg aztán égnek áll a hajam :))
Maga a termék nekem teljesen megfelel. Abszolút friss érzést biztosít, semlegesíti az esetleges testszagot. Reggel és délután is használom, jó érzés kicsit felfrissülni. Illatra most ez a kedvenc, nagyon tetszik, de a többi Fa stiftet is rendszeresen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Indira

2017. december 28.

Az illata miatt választottam, sajnos semmit nem ér, még ha csak otthon vagyok, akkor is újra kell kennem napi többször. Egyébként nehéz felkenni is.
Hiába na, az illat az egyetlen piros pont ennél a deo-nál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

Hiába na, az illat az egyetlen piros pont ennél a deo-nál.

Marcipan84

2017. július 27.

Nem, hogy 48 órás, 4 órás védelmet sem biztosít.
Finom az illata, és hűvösebb napon megfelelő, de ha már 25 fok fölé emelkedik a hőmérséklet, feladja. Megreszkíroztam egyszer, nyár elején, aztán az lett a vége, hogy rohannom kellett haza lezuhanyozni munka után- holott még ezer meg egy helyre mennem kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Nem, hogy 48 órás, 4 órás védelmet sem biztosít.

Cintia89

2017. május 10.

Update:
Sajnos mégsem vált be, nehezen lehet felvinni a bőrre mert szinte fáj ahogy felkenem és nem tart ki egész nap... Az illatát azt nagyon szeretem, de kipróbáltam más Fa dezodort és az sokkal jobb volt. Így már csak 3 csillag, de csak az illata miatt.

Nekem bevált! Imádom az illatát. Glamour napokon be is raktároztam belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Update:

Nekem bevált! Imádom az illatát. Glamour napokon be is raktároztam belőle. :)

tátombák

2016. december 25.

Itthoni közérzetjavítóként használom. Nem rossz, de az illata nekem lehetne intenzívebb. Szerencsére nem vagyok izzadós típus, de azért nem biztos, hogy nyáron 40 fokban rá merném bízni magam éles bevetés közben. Nem szabad nyomni, mert a végén a műanyag belenyomódik, és már karcol, a termék meg lemorzsálódik a tubus aljára, aztán lehet kézzel kenegetni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

MrsWolf

2016. november 29.

Teszi a dolgát, jó az illata, szuper :) Olcsón vettem eurós boltban. Nekem bevált, megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2