Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 8.

Kategória:   Dezodorok

Lótuszvirág illattal. 48h hatékony védelem és folyamatos  frissesség.

Szila20

2018. február 2.

Teljesen jó dezodor, nem váltja meg a világot, de a célnak nálam abszolút megfelel. Újravenni biztosan nem fogom, de egynek jó volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

fdorottya

2017. március 17.

Nálam meglepően jól teljesít. Illata nagyon tetszik. Egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Nálam meglepően jól teljesít. Illata nagyon tetszik. Egész nap kitart.

Hopi

2017. január 21.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Kellemes az illata, itthon használgatom néha, de nem merném rábízni magam egy teljes napra, ha elmegyek itthonról. Eddigi tapasztalataim alapján számomra nem elég a hatása, főleg nem melegebb napokon. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Bonjourbeauty

2017. január 15.

Hasonlóan tudnám jellemezni mint az összes fújós dezodort. Nem csinál semmit ,csak a levegőt szennyezi. Ajándékba kaptam, magamtól már rég nem veszek ilyen dezororokat. Azóta se bírom elhasználni, itthon fújogatom néha magamra, mert az illata jó :DD Hatása viszont nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

erikaa

2016. október 31.

Fa dezodorokat már próbáltam, sajnos számomra egyik fajtája sem vált be. Ezt a terméket nem tudnám jó szívvel ajánlani senkinek. Az illata is kellemetlen, hatása pedig annak aki izzadósabb típus gyakorlatilag nincs. Pár óra után a dezodor eleve nem kellemes illatából egy elég erőteljes szag keletkezik. Zuhanyzáskor egy fura vízhatlan ragacsos réteg keletkezik a hónaljon, amit alig lehet lemosni, a ruhán is nehezen kimosható foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

educ

2016. szeptember 24.

Sajnos sosem szerettem a Fa fújós dezodorokat, borzasztóan fullasztónak találom. Csak azért vettem meg mert nagyonnagyon olcsó volt és mondom hátha... de alig várom hogy elfogyjon... Az Adidas dezodorokat viszont csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Evincke

2016. június 24.

Alapjában véve nagyon jó kis termék. Az illata nagyon finom és friss, nem hagy foltot a ruhán. Egész nap frissnek érzem magam ha ezt viselem. Sajnos a konditermes "próbán" megbukott. De ettől függetlenül, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

justagirl98

2016. március 11.

Egyszerűen imádom! Tökéletes illata van,nyilván csak pár óráig érződik a hatása de mindenképp megéri az árát! Szerencsére semmilyen allergiás reakciót nem vált ki a használata..nem úgy mint a rexona.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

cseresznyee1

2015. szeptember 12.

Ez a dezodor most nagyon nem sikerült a Fa-nak. Ahogy magamra fújtam, mintha valami ragacsos krémet kentem volna fel amit le sem lehetett szedni. Katasztrófa az egész. Csak azért kap 2 csillagot, mert jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Chantall

2015. augusztus 30.

Az illatán kívül semmi pozitívat nem tudok írni róla. Az is csak rövid ideig érezhető. egy kevésbé stresszes napon is kb 2 óra múlva már szinte kellemetlen szagom van. A dezodoráló hatása 0.
De ezt már több Fa terméknél megfigyeltem. Az illatuk többször elcsábított, de többet nem dőlök be 😃

maradok a jól bevált ubis Dove-nál ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

maradok a jól bevált ubis Dove-nál ❤️

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone