Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Wandamaci, az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2020. június 11.

Kategória:   Dezodorok

"Az izzadásgátló elcsábítja bazsarózsa illatával és nem mellesleg 48 órás védelmével az izzadság ellen. A bőrbarát formula hosszantartó védelmet nyújt az izzadság nemkívánt jelei ellen és frissítő aromát nyújt testének."

Dea0609

2020. október 20.

Bár foltot hagy a ruháimon,de egyszerűen akkor is ő a tökéltes nekem!annyira finom az illata,és hiába izzadok mondjuk futás közben,nem érezni az izzadság szagát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Wandamaci

2020. június 14.

Kellemes az illata és az állaga is megfelelő. Egész jó védelmet biztosít, bár nem vagyok izzadós, az előző deómat mégis jobbnak találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Juliafr

2020. június 10.

Nagyon jó illata.
Az izzadásgátló hatása nekem teljesen bevállt, 5* jár neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Nagyon jó illata.
Az izzadásgátló hatása nekem teljesen bevállt, 5* jár neki.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2