Fa

Ár:   390 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2020. február 24.

Kategória:   Dezodorok

48 órás deo spray magnézium komplexszel, uborka és sárgadinnye illattal.

0% alkohol és alumíniumsó

Zsan31

2020. február 22.

Régebben csak egy fajta spray-t használtam, sokáig nem is váltottam. Az utóbbi időben megszerettem őket és párat kipróbáltam. Kimondottan a Fa termékeire álltam rá.
Nem vagyok egy izzadós fajta és így nekem teljesen megfelelnek az alumíniummentes dezodorok. Ár-érték arányban kimondottan jók.
Ezt a terméket most vettem a grapefruit-os társával együtt, a lime-os sajnos nem volt az üzletben (390 Ft/db az Euro Family-ben).
Nagyon tetszik az illata. Olyan frissítő nyáron iszogatott uborkás limonádéra emlékeztet, a sárgadinnye visszafogottan van jelen, de egyáltalán nem édes. Elég sokáig tartja az illat magát és nem fojtogató ahogy magára fújja az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Felületaktív anyag és tartósítószer.