Fa

Ár:   390 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2020. február 24.

Kategória:   Dezodorok

48 órás deo spray magnézium komplexszel, uborka és sárgadinnye illattal.

0% alkohol és alumíniumsó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pamacsvirag

2021. szeptember 22.

Nekem sem vált be. Ajándékba kaptam... sajnos Nálam is csődöt mondott mint dezodor, volt hogy egy nap többször is újra kellet fújnom magam. A másik problémám, hogy az én bőrömön lesz egy plusz savanykás mellék szaga amitől nagyon erős diszkomfort érzetem lesz, mert olyan mintha izzagságszagom lenne rögtön fújás után és teljesen mindegy, hogy reggel - délben vagy este fújok minden alkalommal érzem azt a savanykás szagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Chloeandhercat

2021. szeptember 9.

Jöttem felpontozni. Szerintem egész jó kis alumentes dezodor ez, nagyon jó az illata és nekem ki is tart egy darabig. Nekem személy szerint jobban beválik, mint a Nivea 0%-os dezodorjai, és nem is olyan fullasztó permet jön belőle, mint a Dove 0%-okból. Árban is nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Puszedli83

2020. augusztus 14.

Alapjában véve nincs rossz véleményem a Fa dezodorokról, régebben használtam őket. Megláttam ezt, tetszett a csomagolás, az illat párosítás. Gondoltam ez nyárra pont jó. Igen, csak nem a negyven fokban, nekem legalábbis. Nyilván az alumíniummentesség miatt, ami plusz pont,de előfordult, hogy háromszor fújtam újra egy nap. Ezt leszámítva jó kis termék, foltot nem hagy a ruhán. Nem irritál. Elhasználom, amint bejön a hűvösebb idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

cbf91XD

2020. július 21.

Valóban nem tartós, de egyszerűen isteni az illata. Az illata miatt használom. Izzadásgátlásra kiegészítem alumíniumsó mentes Nivea golyós dezodorral együtt. Ilyen ár mellett nekem bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Nobilis

2020. július 12.

Egyetértek az előttem szólókkal: nagyon kellemes lenne az illata, de még büdösebb izzadtságszagom van tőle, mintha nem lennék befújva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

jeneinoemi1221

2020. június 21.

Nagyon rossz, konkrétan mintha be sem fújtam volna magam semmivel... Néha mintha még annál is rosszabb lett volna a helyzet. Nagy nehezen elfogyott, de elvette a kedvem a fa dezodoroktól egy életre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

laracroft

2020. április 15.

Nagyon jó illata van, de mint dezodor, sajnos egy nagy NULLA. Maga ez a finom dinnyés illat is elég hamar elillan, utána pedig szó szerint olyan, mintha semmivel nem lennék befújva. Így aztán nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

katagi

2020. április 10.

Elcsábultam az illata miatt, pedig éreztem, hogy csapda. Nem tartom magam izzadósnak, de ez a deo konkrétan SEMMIT nem használ nekem, olyannyira, hogy két óra elteltével a saját izzadságillatomat is tisztán érzem. Más termékekkel sose tapasztalam ilyet. Az illata 5*, nem fojtós a permet, a hatását viszont csak negatív számokkal tudom kifejezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

Zsan31

2020. február 22.

Régebben csak egy fajta spray-t használtam, sokáig nem is váltottam. Az utóbbi időben megszerettem őket és párat kipróbáltam. Kimondottan a Fa termékeire álltam rá.
Nem vagyok egy izzadós fajta és így nekem teljesen megfelelnek az alumíniummentes dezodorok. Ár-érték arányban kimondottan jók.
Ezt a terméket most vettem a grapefruit-os társával együtt, a lime-os sajnos nem volt az üzletben (390 Ft/db az Euro Family-ben).
Nagyon tetszik az illata. Olyan frissítő nyáron iszogatott uborkás limonádéra emlékeztet, a sárgadinnye visszafogottan van jelen, de egyáltalán nem édes. Elég sokáig tartja az illat magát és nem fojtogató ahogy magára fújja az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Felületaktív anyag és tartósítószer.