Fa

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2020. július 15.

Kategória:   Dezodorok

48 órás deo spray magnézium komplexszel, grapefruit és licsi illattal.

0% alumíniumsó és alkohol

Hanamizuki

2020. augusztus 10.

Tesztelésre kaptam én is. Alapból ilyen fújós deókat csak edzéshez használok, pluszban a kenős deóm fölé. Összességében nem rossz termék, tetszik az illata és meglepően jól funkcionál. Ami kicsit zavar, hogy hagy maga után egy fura réteget, amit nehéz lemosni. Plusz pont az alumíniumsó és alkoholmentességért. Ára is teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

olahtimii

2020. augusztus 7.

Tesztelésre kaptam én is (nagyon szépen köszönöm a lehetőséget), és azt kell, hogy mondjam, egész jó termék. Kellemes citrusos-nyárias illata van, egyáltalán nem tolakodó, tökéletesen elfedi az izzadtságszagot. Más sprayk esetében érzem napközben, hogy már nincs hatásuk, de ennél egyáltalán nincs izzadtság szagom estig, pedig ugyanúgy izzadok :D a fújó része kicsit intenzív, de ez a legkevesebb. Nekem eddig nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

macooka

2020. augusztus 7.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Kíváncsi voltam mit tud, mert fújós dezodort nem használok már egy ideje, a golyósak mellett tettem le a voksom. Azt kell mondjam kellemesen csalódtam, mert kibírtam a napot különösebb izzadás nélkül. Szerencsére nincs egyébként túl fullasztó illata, a licsit és a grapefruitot is ki lehet érezni belőle. Azt kell mondjam szívesen újravenném, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

BijouScott

2020. augusztus 5.

Alumentes, kellemes citrusos-gyümis-virágos illatú. Én szeretem, a szúnyogok viszont spuriznak a közelemből 😀
Izzadást nem igazán gátol, viszont nem is vagyok olyan büdi tőle, mint a többi általam próbált alumínium mentes dezodortól, az Isanát pl gyűlöltem, mert jobban izzadtam vele, mint nélküle, és hadd ne mondjam milyen szagom volt 🤦🏻‍♀️
A Bionsen golyósa is hasonlóan teljesített nálam, mint ez a fújós, de én a púderes illatokért nem rajongok, ez a friss illat viszont számomra telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

D0rkaa

2020. augusztus 4.

Szintén tesztelésre kaptam :)

Nagyon kellemes, konkrétan nyár illata van :)
Évek óta csak a szürke kupakos Dove-ot használom, így nekem elsőre elég fura volt ez az illat (egyáltalán hogy nem illata), de mivel kellemes így megszoktam. Bár parfümöt nem kell/tudok használni mellé :D Funkcióját tökéletesen ellátja. Elég reggel befújnom magam és egész nap elvagyok vele. Nem érzem úgy, hogy újra kéne fújnom. Lehetséges hogy újra veszem majd ha ez elfogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Szintén tesztelésre kaptam :)

Nagyon kellemes, konkrétan nyár illata van :)

javi

2020. július 31.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm.
Az illata a grapefruit miatt fanyar, lehet ez nem mindenkinek jön be, de a licsi jól ellensúlyozza. Nyárra nem fullasztó, nem émelyítő.
Ruhán kb. 5 óráig lehet érezni az illatát, bőrön nincs ennyi. Izzadás ellen kevesebb ideig véd és a szagokat sem semlegesíti teljesen pár óra után.
Fehér és fekete pólón is próbáltam, egyiket sem fogta be.
Plusz pont, hogy alumíniummentes, évek óta ilyen deokat használok.
Nálam közepes kategória, mert nem használ annyira, mint egy stiftes dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm.
Fehér és fekete pólón is próbáltam, egyiket sem fogta be.
Plusz pont, hogy alumíniummentes, évek óta ilyen deokat használok.
Nálam közepes kategória, mert nem használ annyira, mint egy stiftes dezodor.

Titia

2020. július 31.

Én is tesztelésre kaptam a Krémmániától, ezúton is köszönöm.
Nem szeretem a fújós deókat, mert nem csak oda megy, ahová fújom, hanem szanaszét mindenfelé, és ez sajnos erre a termékre is igaz. Az illata kifújáskor nekem nagyon erős (talán mert a grapefruit dominál benne, amit nem szeretek), egy olcsó légfrissítőre emlékeztet, de szerencsére hamar megszelidül és kellemessé válik, hosszú ideig lehet érezni. Nem fújtam belőle sokat, utána szinte azonnal felöltöztem, és nem volt nyoma a ruhámon. Az izzadást nem akadályozza meg, de ezt nem is vártam tőle, viszont pozitívum, hogy nem lettem tőle büdös pedig nem fújtam újra, míg más alumíniummentes deóknál ez már sajnos előfordult. Összességében 4 csillagot kap tőlem, és még az is lehet, hogy megveszem, miután a teszt termék elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Én is tesztelésre kaptam a Krémmániától, ezúton is köszönöm.

justagirl

2020. július 30.

Tesztelesre kaptam a terméket, nagyon könnyű, nyári illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Tesztelesre kaptam a terméket, nagyon könnyű, nyári illata van.

pappveronika30

2020. július 27.

Krémmánia nyereményjátékon nyertem ezt a terméket.
Nagyon szeretem a Fa dezodorokat az illatuk és a teljesítményük miatt, ez is nagyon jó illatú spray,könnyed, nyárias. Várni kell vele, hogy megfogja a ruhát, de hamar megszárad és sokáig jó, persze a nagy melege újra kell fújni.
Megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Krémmánia nyereményjátékon nyertem ezt a terméket.
Megéri :)

lettniko

2020. július 25.

A Krémmánia tesztelős játékán nyertem ezt a terméket.
Mivel nagyon izzadós vagyok, eléggé félve próbáltam ki munkanapra. Este zuhanyzás után használtam, egy fújásra elég sok anyag jött ki, és nehezen száradt meg. Jó pont, hogy nem fehér, így a sötét ruhán nem hagyott nyomot. Az illata finom, nyárias.
Reggel indulás után nem sokkal éreztem, hogy egyre nedvesebb a hónaljam, de nem volt vészes, a ruhámmal együtt gyorsan megszáradt, és nem volt büdös izzadságszagom sem egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

A Krémmánia tesztelős játékán nyertem ezt a terméket.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Felületaktív anyag és tartósítószer.