Fa

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2020. július 15.

Kategória:   Dezodorok

48 órás deo spray magnézium komplexszel, grapefruit és licsi illattal.

0% alumíniumsó és alkohol

d.anett89

2021. augusztus 30.

Borzalmas.
Büdös, taszító szaga van . (Illatnak nem nevezném).

Ha ezt használom büdös leszek elég hamar. Életem legrosszabb döntése volt H megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Borzalmas.
Büdös, taszító szaga van . (Illatnak nem nevezném).

rosa.love

2021. július 22.

Eleg fullaszto, kaparja a torkomat. Illata atlagos citrusos,de nem kulonosebben finom. Nem kedvenc sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 22.

IldiWolford

2020. december 13.

Egész jó dezodor. Izzadásgátlónak nem mondanám, de az illata nagyon jó, és tartós is. Picit fogja a fekete ruhákat, ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Rainbowgirl14

2020. október 14.

Már a másodikat használom. Kellemes, tartós illata van. Szeretem, hogy miután befújom vele magam, szinte azonnal megszárad. Az izzadság ellen nem véd 100%-osan, de nem rossz. Ami kicsit zavaró, hogy kifújáskor nagyon erős, fullasztó illatfelhőt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Puszedli83

2020. augusztus 14.

Alapjában véve nincs rossz véleményem a Fa dezodorokról, régebben használtam őket. Megláttam ezt, tetszett a csomagolás, az illat párosítás. Gondoltam ez nyárra pont jó. Igen, csak nem a negyven fokban, nekem legalábbis. Nyilván az alumíniummentesség miatt, ami plusz pont,de előfordult, hogy háromszor fújtam újra egy nap. Ezt leszámítva jó kis termék, foltot nem hagy a ruhán. Nem irritál. Elhasználom, amint bejön a hűvösebb idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

kaposztamester

2020. augusztus 13.

Tesztelésre kaptam én is (nagyon szépen köszönöm a lehetőséget én is !! )
Nagyon jó kis termék , friss illat , én is csak edzés előtt - után használom .
Teljesen rendben van , az ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Tesztelésre kaptam én is (nagyon szépen köszönöm a lehetőséget én is !! )
Nagyon jó kis termék , friss illat , én is csak edzés előtt - után használom .
Teljesen rendben van , az ára is jó.

Hanamizuki

2020. augusztus 10.

Tesztelésre kaptam én is. Alapból ilyen fújós deókat csak edzéshez használok, pluszban a kenős deóm fölé. Összességében nem rossz termék, tetszik az illata és meglepően jól funkcionál. Ami kicsit zavar, hogy hagy maga után egy fura réteget, amit nehéz lemosni. Plusz pont az alumíniumsó és alkoholmentességért. Ára is teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

olahtimii

2020. augusztus 7.

Tesztelésre kaptam én is (nagyon szépen köszönöm a lehetőséget), és azt kell, hogy mondjam, egész jó termék. Kellemes citrusos-nyárias illata van, egyáltalán nem tolakodó, tökéletesen elfedi az izzadtságszagot. Más sprayk esetében érzem napközben, hogy már nincs hatásuk, de ennél egyáltalán nincs izzadtság szagom estig, pedig ugyanúgy izzadok :D a fújó része kicsit intenzív, de ez a legkevesebb. Nekem eddig nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

macooka

2020. augusztus 7.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Kíváncsi voltam mit tud, mert fújós dezodort nem használok már egy ideje, a golyósak mellett tettem le a voksom. Azt kell mondjam kellemesen csalódtam, mert kibírtam a napot különösebb izzadás nélkül. Szerencsére nincs egyébként túl fullasztó illata, a licsit és a grapefruitot is ki lehet érezni belőle. Azt kell mondjam szívesen újravenném, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

BijouScott

2020. augusztus 5.

Alumentes, kellemes citrusos-gyümis-virágos illatú. Én szeretem, a szúnyogok viszont spuriznak a közelemből 😀
Izzadást nem igazán gátol, viszont nem is vagyok olyan büdi tőle, mint a többi általam próbált alumínium mentes dezodortól, az Isanát pl gyűlöltem, mert jobban izzadtam vele, mint nélküle, és hadd ne mondjam milyen szagom volt 🤦🏻‍♀️
A Bionsen golyósa is hasonlóan teljesített nálam, mint ez a fújós, de én a púderes illatokért nem rajongok, ez a friss illat viszont számomra telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Felületaktív anyag és tartósítószer.