Fa

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 15.

Kategória:   Dezodorok

24 órás golyós deo magnézium komplexszel, grapefruit és licsi illattal.

awesomefoxx5

2020. november 24.

Elég sok dezordort próbáltam már ki, azért választottam, mert pillanatnyilag elég olcsó volt. Az egyetlen mellette szóló érv, hogy nem lettem allergiás tőle- azért jár egy csillag. De szörnyen büdös és izzadt voltam tőle, akkor is hogyha nem edzettem. Edzés után kifejezetten szörnyen büdös voltam, amíg le nem zuhanyoztam. Őszintén senkinek sem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 24.

Gemi

2020. november 4.

Hatalmas nagy csalódás a részemről. :(
Illatra nem lenne rossz, egy könnyedebb nyárias illatnak elmegy. Én ősszel kezdtem el használni, de valahogy éreztem, hogy már ez sem stimmel. Pár alkalom után rájöttem, hogy ez mégsem az én illatvilágom.
Ezzel még nem is lett volna olyan nagy baj, használtam is tovább a deo-t. Azonban kb 2 hét folyamatos használat után masszív negatív eseményeket idézett elő. Egyrészt durván fokozta az izzadásomat, és ha ez még nem lett volna elég: nagyjából a bekenés után 1-2 órával eltűnt a deo illata, helyette előjött egy igazán erős izzadság-szag, amit eddig magamon még nem tapasztaltam. A ruháim a nap végére brutálisan büdösek lettek, úgy kellett bemenekülnöm a fürdőbe, hogy letusoljak. Ami rátette az i-re a pontot, az az volt, amikor másnap reggel ébredés után már rögtön éreztem magamon azt a savanyú izzadságszagot (estére nem kenem be magam sose). Mondom még egyszer, ilyen ezelőtt még sose volt nálam. Vissza is tértem a Nivea dezodorokhoz, és egyik napról a másikra rendbe is jött minden, azóta meg is szűntek a "tünetek".
Sajnos nem ajánlom, pedig a 0% alusók és 0% alkohol nagyon jól hangzott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Hatalmas nagy csalódás a részemről. :(
Sajnos nem ajánlom, pedig a 0% alusók és 0% alkohol nagyon jól hangzott. :(

Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.