Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Lisa2112, Módosítva: 2012. július 18.

Kategória:   Tusfürdők

Puhító és tisztító hatású, kellemes dinnye illattal, licsi kivonatot tartalmazó összetételének köszönhetően puha és sima bőr érzetet biztosít.

Kiszerelés: 250 ml

born86

2019. augusztus 2.

Nem ajánlom... Kiszarítja a bőrt de nagyon.
Az illata tetszett ezért 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Nem ajánlom... Kiszarítja a bőrt de nagyon.
Az illata tetszett ezért 2-es.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Ritkán vásárolok Fa tusfürdőt, mert ritka közöttük az olyan illat, ami igazán elnyeri a tetszésemet. Ez viszont nagyon el lett találva. Tiszta nosztalgia erről írni, emlékek is fűződnek hozzá.
Nyarat idéző illata van, mint minden sárgadinnyés (és görögdinnyés) terméknek. Igazán frissítő élmény volt ezzel a zuhanyzás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

ritus206

2016. február 2.

A nyári melegben az egyik legfrissítőbb tusfürdő.
Nem hagy olajos érzetet a bőrön, frissít, revitalizál, tökéletesen tisztít. Mi kell még a melegben? A friss gyümölcsös illat, na pont ezért szeretem.
Uniszex illat, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 2.

A nyári melegben az egyik legfrissítőbb tusfürdő.
Uniszex illat, újra fogom venni.

Laura19

2013. november 3.

Anyukámnak vettem ajándékba. Egyszer én is kipróbáltam nála.
Kellemes illata van, tetszik a flakon is.
Egész jó tusi, de semmi extra. Nem hiszem, hogy megveszem magamnak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Anyukámnak vettem ajándékba. Egyszer én is kipróbáltam nála.
Kellemes illata van, tetszik a flakon is.
Egész jó tusi, de semmi extra. Nem hiszem, hogy megveszem magamnak...

a.szabina

2013. június 26.

Szerintem ez a legjobb fa tusfürdő- Kellemes, könnyed illata van, és nyáron ez a géles formula a legjobb. Sztem hűsítő hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

heno

2013. június 17.

Elment egynek. Nem nagyon tetszett, mert eléggé szárította a bőrőmet, teljes egészében. Az illata nem volt rossz, az elején tetszett is. Kapjon egy erős kettest.:/ Összessségében nem voltam megelégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 17.

absinth

2013. január 31.

Nagyon kellemes illata van, nem szárítja a bőrömet, jól habzik. Nyáron szoktam használni, amikor valami könnyedebb illatra vágyom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

lumiukko

2012. szeptember 28.

Illata nekem annyira nem jön be, illetve nekem valamiért nem habzanak annyira jól az olyan tusfürdők, amik ilyen átlátszóak. És nem érzem a használatuk után azt az igazi, jóleső tisztaságérzetet. A krémesebb verziók jobbak szerintem. Nekem ez nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

sugarglider

2012. július 14.

Tegnap vettem, de nagyon tetszik az illata. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Tegnap vettem, de nagyon tetszik az illata. Biztosan újra fogom vásárolni.

sztike

2012. július 14.

Finom, nyárias illata van, bár egy picit szárított. Kellemes az állaga és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.