Fa

Ár:   525 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Kategória:   Tusfürdők

Hűsítő hatással

beachvibes

2020. április 29.

Isteni illata van, de engem sajnos elképesztően csíp ha a kényesebb helyekre jut, amit nehéz elkerülni. A bőrömmel semmit nem tesz, de a tapasztaltak alapján nem valami bőrbarát, így továbbadtam rajta. Kár érte az illata miatt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

GoldTree

2016. november 4.

Már harmadjára veszem újra, imádom az illatát. Nem szárítja a bőröm, habzik rendesen. Ebből most már mindig van itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Marcipan84

2016. április 12.

Tavaly nyáron használtam először! Amíg magamra van kenve, kellemesen hűsít (nem véletlenül "Frozen"), picit csíp, mint a menta, és az illata is finom, édes- savanykás- gyümölcsös. Sajnos, kicsit szárít, de ez nem akadályoz abban, hogy újra vegyem, főleg ha beköszönt a nyári hőség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

FrauNika

2016. április 8.

Nagyon fincsi illat! Azonnal beleszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Nagyon fincsi illat! Azonnal beleszerettem!

tiamoitalia

2015. szeptember 30.

Juuuj, ez nagyon fincsi! Alapjából véve nem szeretem annyira a Fa tusfurdoket, de ebbe egyenesen beleszerettem. :) Az almás verziója is isteni! Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.