Fa

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Hűsítő és ápoló krémtusfürdő joghurt proteinekkel segít puhává,selymessé és hidratálttá varázsolni bőrödet.

Litta

2019. február 27.

A boltban még nagyon tetszett az illata, hogy olyan finom, édes. Viszont fürdés közben már egyáltalán nem olyan jó. Túlságosan mű, émelyítő, és hamar átalakul ilyen kellemetlen, savanykás műanyag szaggá. A hűsítő hatása tetszik, de ez az egyetlen pozitívuma. Kidobni nem fogom, de alig várom, hogy elfogyjon. A barackos sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Stellacska6969

2018. június 20.

Valamiért pont az illata fogott meg mert olyan különleges édeskés, nem is tudom hova tenni. Mikor elsőnek használtam érezni kezdtem, hogy hűsít és kissé mentolossá vált az illata. Nagyon szeretem, olyan mintha az egész tüdőm is kitisztulna. A barackos változatát is kő fogom próbálni. Jár az 5*!😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Jeanette88

2018. május 29.

Ajándékba kaptam. Mára megbarátkoztam az illatával is bár az édesebb illatokat szeretem, ezt pl. nem is tudom mindenhol használni a hűsítő hatása miatt. :D :D :D
A fa termékcsalád pozitív tulajdonságait hozza, habzás, hidratálás, frissesség érzése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Moniko

2018. február 20.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, viszont a végére egészen megbarátkoztam az illatával, de nekem hihetetlen gyorsan elfogyott :D
Hűsítő hatást én nem érzékeltem, de hidratáltságot és extra tisztaságérzetet sem nyújtott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

messalinam

2017. október 2.

Nagyon tetszett az illata,tavaly ősszel több flakonnal is elhasználtam belőle. A hűsítő hatást én nem éreztem,csak a pihe-puha illatos habokat,amit imádtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Tuszy

2017. szeptember 23.

Nagyon jó tusfürdő, már többször vettem meg. Krémes, nem szárít, és nagyon-nagyon jó az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

crazy724

2017. augusztus 19.

Az őszi glamour napokon szereztem be, illat alapján választottam, használat közben ért a 'hideg zuhany'..., hogy hát ez hűsít. Utálok fázni, eszembe nem jutott volna megvenni, figyelmetlen voltam..., és nem is értem, hogy miért ősszel kerül egy ilyen típusú limitált tusi a polcokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Cintia89

2017. április 6.

Annyira nem vagyok odáig érte, nem olyan jó az illata. A hópelyhes téli dizájn miatt vettem meg. Még egy kicsi van belőle a polcon, de inkább megbontottam egy másik tusfürdőt ... remélem elfogy, ha nem akkor kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

babyface

2017. március 6.

nem igazán tudom megérteni, hogy miért pont télen adnak ki egy amúgy hűsítő hatású tusfürdőt... ilyenkor meleg, bújós illatokra vágyom nem arra hogy kockára fagyjak a zuhany alatt :D akkor használom mikor nagyon nehezen megy az ébredés reggel mert legalább nem alszom bele a forró zuhanyba. :D egyébként kellemes illatú és jól hidratál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

zsoxcore

2017. március 6.

Teljesen átlagos tusfürdő, kellemes illatú, krémesebb állagú termék. Nem szárította a bőrömet, sőt, testápolót sem nagyon kellett használnom utána. Hűsítő hatását nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.