Fa

Ár:   499   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 4.

Ár:   499
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Hűsítő és ápoló krémtusfürdő joghurt proteinekkel segít puhává,selymessé és hidratálttá varázsolni bőrödet őszibarack illattal.

aniko_farago

2020. május 31.

Imádom az illata miatt és,hogy krémes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Imádom az illata miatt és,hogy krémes az állaga.

Destina

2019. május 26.

Kellemes az illata, lágy az állaga. Emellett jól is habzik, és nem szárítja a bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Sziszikee58

2019. április 27.

Szerelem első illatra ❤️ nagyon kellemes illata van, jól habzik, és szerintem tartós is. Ha elfogy, és valahol még találkozom vele, biztosan veszek még belőle.

(Egyébként nagyon igazságtalannak tartom, hogy a legjobb illatú Fa tusfürdők mindig csak limitált kiadásban kaphatóak!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

HDorina

2019. március 26.

Ajándékba kaptam, magamtól nem szoktam Fa termékeket venni. Isteni az illata, imádtam ezzel tusizni. Igazi barackos. Jól habzó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

hopiheD

2018. május 1.

Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás volt. Én imádom az illatát, amikor még lehetett kapni, mindenhol megvettem az összeset ami volt, de már csak 3 maradt. Várom, hogy esetleg visszahozzák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

abicicaaa

2018. április 8.

Csak itthon jöttem rá, hogy ez hűsít, a boltban csak ajuldoztam hogy barack és mennyire isteni az illata :D
Egyenlőre felreteszem, nyáron ezen fogok élni valószínű.
Tipikus Fa tusfurdo, nem szarit, az illat nem marad túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Egyenlőre felreteszem, nyáron ezen fogok élni valószínű.
Tipikus Fa tusfurdo, nem szarit, az illat nem marad túl sokáig.

crazy724

2017. augusztus 19.

Az őszi glamour napokon szereztem be, illat alapján választottam, használat közben ért a 'hideg zuhany'..., hogy hát ez hűsít. Utálok fázni, eszembe nem jutott volna megvenni, figyelmetlen voltam..., az illata viszont eszméletlenül finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Echan

2017. augusztus 15.

A csomagoláson ígért hűsítő hatás sajnos nem jön vissza a használatkor, csak egy nagyon nagyon halvány mentol jellege van, de tényleg csak ha külön figyel rá az ember akkor venni észre. A barack domináns illat finom nyárias és édes, igazi gyümölcs illat, enyhén joghurtos. Állagra elég folyékony, kicsit sűrűbbre számítottam. az illat tartóssága közepes, nem mossa le a víz, de nem is tart túl sokáig. Mivel a hűs érzést nem váltotta be ezért csak 4 csillag, de ha nem várnám el ezt a funkciót, akkor 5 is lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Cintia89

2017. április 6.

A hópelyhes téli dizájn miatt vettem meg. Elhasználtam, barackos illata volt kicsit mintha hűsített volna. Nem szárított. Egyszer elég volt kipróbálni, nem vennék többet. Jobb mint a macadamia olajos társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Anheszenamon

2017. január 2.

Imádom! Krémes, és az illata isteni. Nagyon szeretek ezzel tusolni, még akkor is, ha nem annyira tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.