Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Alumíniummentes dezodor spray virágos frissítő illattal.

netti1990

2020. június 25.

Szép,színes,csajos a dezodor csomagolása 😊 Először erre lettem figyelmes.Ki sem bírtam volna,hogy ki ne próbáljam 😅😂 Főleg,hogy limitált kiadású 😊 A limitált kiadású termékeknek szipi-szupi illatuk van 😊 Maximálisan elégedett vagyok Vele 😊 Nagyon finom,erős virág illata van.Nem csípi a hónaljbőrömet.Nem hagy nyomot a ruhán.Tartós.Kár,hogy limitált kiadás ☹ Tuti betárazok belőle 😊 5* 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate