Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

Intenzív ápolás.

partygirl

2012. december 10.

Nagyon megbántam hogy megvettem ,de hát akciós volt, siettem és meg sem szagoltam .... :/// bánom is. Használat után mindig kipiroslott tőle a bőröm, tehát nem dijazta. Mellesleg elég büdi az illata. Legalábbis eddig a fa tusfürdők közül amiket használtam, ez az egyetlen amit nem vennék meg újra. Alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

szilvi07

2012. június 27.

Az illata az nagyon tetszik! Még nem vettem észre, hogy nekem szárítaná-e a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

bogyo28

2012. március 11.

Szerintem ennek szörnyű illata van. Mikor először tusoltam vele, azt hittem elájulok attól a mű szagtól... Mintha valami olvasztott műanyag lenne benne. És még csak a bőrrel sem tett semmi pozitívat, de az összetevők láttán ezen nem is csodálkozom. De legalább valamennyire tisztított.
Szeretem a Fa tusfürdőket, de ezt a mandulásat nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Szeretem a Fa tusfürdőket, de ezt a mandulásat nem ajánlom senkinek.

magyarry

2012. február 28.

Nagyon érdekes, mert fürdés közben és után nagyon kellemesnek éreztem. De másnapra mindig nagyon száraz lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 28.

fatime

2012. február 6.

Eleinte tetszett az illata, később meguntam, annyira nem nyűgözött le hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

chyny-eve

2012. január 18.

Nekem is kiszárította a bőröm, természetes anyag nem sok van benne.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Nekem is kiszárította a bőröm, természetes anyag nem sok van benne.....

Balea11

2012. január 8.

Nekem borzasztóan szárította a bőrömet,de az illata kellemes ezért kap 2csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-7

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)