Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2012. január 17.

Kategória:   Szappanok

Értékes méhpempőt tartalmazó folyékony krémszappan. Krémes formulája gyengéden tisztítja a kezet, anélkül, hogy kiszárítaná. Méz és mandulavirág illatú.

p_leedy

2023. január 12.

De régen használtam és hogy milyen nagy Kedvencem volt a Fa szappan, de ez is... Hogy telik az idő.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 12.

Babooca

2013. november 2.

Régebben a tusfürdő változatát használtam. Nem vettem újra, mert túl erőteljes volt az illata és csak akkor, télen tudtam elhasználni, de kb 2 hét sem kellett hozzá, hogy megunjam. A hatása nem volt kiemelkedő, tisztított és ennyi. Átálltam natúr szappanokra, már nem kísérletezek a bőrömön. Meg is hálálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Kamilla77

2013. július 13.

Nagyon jó szappan! Nekem nem
szárította a bőröm és nagyon finom
az illata. Ajánlom!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Nagyon jó szappan! Nekem nem
szárította a bőröm és nagyon finom
az illata. Ajánlom!! :)

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)