Fa  Glamorous Moments Deo Spray
Fa  Glamorous Moments Deo Spray

Fa

Fa Glamorous Moments Deo Spray

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Kategória:   Dezodorok

Deospray a fekete orchidea csábító illatával. A bőrbarát formula hosszantartó védelmet biztosít testszag ellen és nem hagy fehér foltot.

Kiszerelé: 150 ml

csemezb

2018. május 11.

Az igaz, hogy fehér foltot nem hagy, de nem is csinál semmit. Testszag ellen egyáltalán nem jó, magamra fújom, egy rövid ideig érzem, de ennyi. Csak az illata miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

AsamiAizawa

2017. június 11.

Kellemes az illata és tetszik a doboz a színe is,bár nekem sem segített semmit sem az izzadságon, és az illata is hamar el illan még ha csak a felsőmre is fújom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Alex0920

2017. január 30.

Nem igazán szerettem az illatát, alig vártam, hogy elfogyjon. Az izzadság szagot sem gátolta meg és nem is fedte el, sokszor csak úgy fújtam magamra, de nem tudom minek, mert két órával később megint fújhattam magamra. Aki könnyű illatos spray-re vágyik annak nagyon jó, aki kicsit többre válasszon mást. Vannak a Fa családnak nagyon jó deoi de ez nem lett az :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

petra5399

2016. november 30.

A Fa dezodorok közül ez a kedvencem, az illata, illetve az alumínium-klórhidrát mentessége miatt. Már nem ezt használom állandó jelleggel, de néha előfordul, hogy beszerzek egyet, ha éppen akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Lory

2016. október 23.

Nemrég kezdtem el használni,így a nagy kánikulás teljesítményéről nem tudok mit írni.Hűvösebb időben működik,az biztos,kellően dezodorál.Ruhán nem hagy foltot.Illata elég erőteljes,nem mindegy milyen parfümmel együtt használjuk.Ha nem is csodaszer de egy megfelelően működő dezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

ladri

2016. augusztus 20.

Az edzéstáskámba vettem, mert kellett bele egy spray. Őrá esett a választásom, és nem bántam meg. Elsőre kicsit tömény az illata, de az illat szelídül és egy óra zumba után is kitart a hatásával együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

arvi

2016. augusztus 19.

Az illata elsőnek töményen szappanos, de utána finom, nőies. Egész nap tart! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Az illata elsőnek töményen szappanos, de utána finom, nőies. Egész nap tart! :)

Sunchi

2016. július 1.

mostanában a deokkal melléfogok de nagyon :( gondoltam biztos jó lesz hát nem , irritál , büdös , és érződik 2 óra múlva ha megizzadok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

PETRA820718

2016. február 20.

Az összes Fa deo sprayk közül a kedvencem.
Illata nagyon jó, tartós. Egy időben sokat használtam és szerettem. Szerintem hamarosan visszatérek hozzá.Erőssége miatt parfümöt nem használok mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Az összes Fa deo sprayk közül a kedvencem.

Anett0707

2015. november 19.

Csodálatos illata van! Tartós is szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Csodálatos illata van! Tartós is szerintem.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.