Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: hivettivy, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Szappanok

Narancs illatú, antibakteriális folyékony szappan. Tejproteines formulája gyengéden tisztít, pH bőrbarát.

fioretta

2020. július 31.

Az illata kellemes narancsos (Fanta illatú :))
Egész jól habzik. Az adagolójával nem voltam teljesen elégedett, kézbe nyomás után egy kis idővel mindig még kicsöppent belőle egy kis “plusz” csepp, rendszeresen összeszappanozta a mosdókagylót.
Kicsit szárította a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Az illata kellemes narancsos (Fanta illatú :))
Kicsit szárította a kezem.

hugsandcups

2019. október 23.

Kedvenc folyékony szappanom, nagyon friss illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Kedvenc folyékony szappanom, nagyon friss illata van.

Enne

2019. augusztus 7.

Update
Még el sem fogyott, de beszereztem az utánpótlást. Imádom! :)

2019. 07. 24.
Szerintem ennek vettem az utántöltőjét. Nagyon bejön, isteni friss és citrusos illata van, intenzívebb, mint a korábbi baleásaim. Lehet, hogy újraveszem, ha nem szárít jobban, mint azok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Update
Még el sem fogyott, de beszereztem az utánpótlást. Imádom! :)

2019. 07. 24.

Neyerdua

2019. február 25.

Több flakonnal elhasználtunk már belőle (kicsit változott a csomagolása). Nem szárít, ráadásul még antibakteriális is! Az illata meg, hmmm... tényleg finom friss narancs! Szeretem! Most majdnem ilyet vettem megint, de szeretem próbálgatni a folyékony szappanokat, így inkább a lime-os landolt a kosárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Andy88

2018. december 13.

Nagyon kedvelem ezt a szappant! Finom frissítő narancsillata van, amit még sokáig érzek a kezemen, mindemellett antibakteriális hatású. Sajnos eléggé szárítja a bőrt, de ez nem ront sokat a megítélésén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

hivettivy

2017. szeptember 8.

Szerintem finom friss narancs illatú. Jól tisztít de nem szárít. Ami nagyon tetszik, hogy pink színű a szappan :D csoda hogy nem narancs. Pink :) :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol, PEG-7
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)