Fa

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 9.

Kategória:   Dezodorok

Deo spray görögdinnye és ylang ylang illattal. 48 órás védelem, 0% alumínium tartalom. Vegán termék.

gomoripetra

2022. március 13.

Sosem voltam kibékülve a Fa dezodorok izzadásgátló hatásával, ami azt illeti ezzel a termékkel sem. Az illata miatt vásároltam meg, szeretem a görögdinnye illatát. Elhasználtam, de semmiképpen sem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

Jelizz

2021. szeptember 17.

Jo aron egy hatalmas 200 ml-es kiszerelest tudtam megveni belole :D Jo az illata olyan dinnyes cukorka/dinnyes rago illat, edes. Nyarra valo. Tipikus Fa minoseg .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

HarmatosHajnal

2021. június 16.

Kellemes nyári illat, kicsit nyaralós hangulatú. Dezodorként jól funkciónál. A Dove deok jobban tetszenek, de ez sem rossz. Lehet, hogy kipróbálok más illatokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

Viky0123

2021. június 7.

Finom illata van, nap végén is érezni. A ruhán semmilyen foltot nem hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Finom illata van, nap végén is érezni. A ruhán semmilyen foltot nem hagy.

Vanília

2021. április 11.

Szeretem a márkát és általában mindent, aminek dinnye illata van, de ez a dezodor nem jön be. Előrebocsátom, leárazva vettem a DM-ben és lehet, hogy valami gond volt a konkrét termékkel (bár nem járt le), de semmi nem tetszik rajta. Komoly izomerőt kellett mozgósítani, hogy az első fújásig eljussak, utána szinte csak a hajtógázat éreztem - azaz egy az egyben WC illatosító kifújása utáni hangulat - és amikor befújtam magam, minden volt, csak kellemes nem. Egy napig rajtam volt és annyit meg kell adni neki, hogy működött mint izzadásgátló, de nem tudom még egyszer magamra fújni, nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

lia0000

2020. december 22.

Ez egy nagy szerelem! Egyszerűen nem tudom megunni az illatát! Nyáron vettem először, akkor meg limitált kiadás volt. Októberben fogyott el és nagy örömmel láttam, hogy még mindig kapható! Izzadásgátló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert fújós dezodorokat általában a golyós Dove megkoronázásaként szoktam használni vagy csak úgy napközben, ha egy kis felfrissítést akarok. Számomra tökéletes! Nem porzik, nem hagy foltot, illatát imádom! 10/1000!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Nicolett022

2020. december 21.

Imádom az illatát, nem hagy foltot a ruhán és az izzadásgátló hatása is egész jó ilyenkor télen, bár nyárra már úgy érzem kevés lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Mona1984

2020. szeptember 12.

Lányom vette magának, nagyon szereti. Kellemes illat, közepesen zartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Lányom vette magának, nagyon szereti. Kellemes illat, közepesen zartós.

SzTamm

2020. július 17.

Nem hagy nyomot a ruhán, a dolgát teljesen jól végzi. Az illatát az elején szerettem, de kb. két hét használat után elkezdte zavarni az orromat, erősnek és kifejezetten zavarónak érzem az illatát. Ettől függetlenül elhasználom, hiszen az izzadság gátló hatásával semmi probléma nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Inez2003

2020. május 12.

Jó az illata, és nagyon hamar beszívódik, nem hagy nedves érzetet, igaz, hogy nem marad meg sokáig az illat és talan nrm is a legtartósabb, de én szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.