Fa

Ár:   744 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2014. április 16.

Kategória:   Tusfürdők

Kislányoknak való tusfürdő és sampon egyben.

Dee

2019. május 4.

Tusfürdőként használjuk 3 éves kislányomnál.Nem szárítja a bőrt. Samponnak nem használom mert a haja száraz érzetű lesz tőle.
Viszont mint tusfürdő tényleg nagyon jó, az illata kellemes hosszan tartó de nem zavaróan erős és nagyon jól habzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

UPanda

2018. június 6.

10 éves kislányom tusfürdője. Nagyon finom illata van, nem szárítja az érzékeny bőrt sem. Samponként nem használjuk, de tusfürdőként évek óta a kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Bumbadu

2017. augusztus 29.

Ekcémát kaptam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Ekcémát kaptam tőle

noirie

2017. augusztus 20.

Nagyon finom illata van, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nagyon finom illata van, nem szárít.

Pyross

2017. július 17.

Szuperül habzik. Nagyon jó az illata. Nem irritàlja a Gyermekeim bőrét. Hajmosáshoz is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

lillubillu

2015. december 30.

Régebben használtam nagyon szerettem . Az illata valami eszméletlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

Régebben használtam nagyon szerettem . Az illata valami eszméletlen :)

Ella

2015. június 18.

Extra nagy habot csinál, kellemes az illata és nem szárítja a lányok bőrét. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Extra nagy habot csinál, kellemes az illata és nem szárítja a lányok bőrét. :)

tilbog

2014. május 27.

Nagyon finom az illata, szeretjük, de a kislányom kiütést kap tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Nagyon finom az illata, szeretjük, de a kislányom kiütést kap tőle :(

anitaanett

2014. május 20.

Én felnőtt fejjel megvettem anno, mert hát miért ne. Az illata valóban picit gyerekes, de hát egy gyerekeknek készült terméktől mit is vár az ember. :) Egyébként teljesen meg voltam vele elégedve, az illata talán túl erős a többi Fa tusfürdőhöz képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Zoreana

2013. december 29.

Nagyon szeretem mint tusfürdőt, mint sampont.Jó illata van, és elég egy kicsit kinyomni belőle, de már úgy habzik....Szerintem kisebb gyerekeknek, és felnőtteknek is tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.