Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 23.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Deospray 48 órás védelemmel, finom jázmin illattal. Friss érzést nyújt és véd a kellemetlen szagok ellen.

Ria22

2019. február 22.

Na erre mondják a kevésbé szemérmes kollégák hogy "öregasszonyos" :D
Jázmin, keserűen-fullasztóan, nincs cicó. Nekem nagyon tetszett, de a végére meguntam és negatívum, hogy parfümöt nem igazán tudtam használni mellé mert annyira intenzív hogy elnyomja. Hatásával nem volt probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Na erre mondják a kevésbé szemérmes kollégák hogy "öregasszonyos" :D

Ophelia

2018. szeptember 13.

Én a hatásával elégedett vagyok, az egész napot kihúzom vele kellemetlen szagok nélkül. Viszont kifújáskor nem tetszik az illata, teljesen más mint a tusfürdőé, kesernyés mint a narancs héja, de szerencsére szelídül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Bogica92

2018. július 25.

Ma kaptam, nagyon jó illata van, izzadást nem gátol, mint a többi hasonló túlillatosított spray sem, és valami ragacsos olajos cuccot fúj a bőrre, ami igazàból nem akar megszáradni fél óra után sem. Ilyet mèg nem tapasztaltam, kár mert az illata nagyon tetszik, kellemes kis édes. Emiatt kap 2 pontot, egyébként a ragacsossàga miatt nem jó választás még a kellemetlen szagok elfedésére sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone