Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 4.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő elbűvölő jázmin illattal. A gyengéd formula gazdag habot hoz létre, és kellemesen puha bőrérzetet nyújt. Bőrsemleges pH.

Diamond26

2020. május 4.

Kellemes, tavaszias illatú tusfürdő. Nem szárította a bőröm, többször is előfordult, hogy nem használtam utána testápolót, és mégsem húzódott, viszketett az amúgy extra száraz bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

niki123

2019. október 24.

Nem nagyon szoktam FA termékeket venni, de mostanában egyre különlegesebb dolgokkal jönnek ki. Ezt megszagoltam és imádtam a virágos illatát, az ilyenek a kevdenceim. Nem habzik fel túlzottan, elég híg, ezért gyorsan fogy, viszont oskáig magamon érzem az illatát és elég kedvező az ára. A bőrömet sem szárítja jobban, mint bármelyik másik tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Litta

2019. április 3.

Nagyon szuper az illata, és fürdés után is érzem még magamon egy kis ideig. Jól habzik, megfelelően tisztít. Nem tudok rosszat mondani rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Nicu

2019. február 19.

Nagyon finom jázmin illata van. Világos rózsaszín, krémes állagú tusfürdő. Jól habzik,nem szárít, és nem illan el gyorsan az illata. Nem irritál, abszolút tavasz illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Ophelia

2018. szeptember 13.

Határozottan inkább púderes, mint virágos illat, az ilyesmit csípőből nyanyásnak szoktam ítélni, ám ez mégis megtetszett, a dezodor verziót is megvettem hozzá, sokáig tart így az illat. Jó tusi, szerintem lágyabb habjai van mint a többi Fának, nem szárította a bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.