Fa

Ár:   479 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 11.

Kategória:   Tusfürdők

Ennie86

2019. november 14.

Engem is a csillogós csomagolás fogott meg, meg mert kék. :) Nagy jó az illata, ami tusolás után is megmarad. Nem szárít. Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

rosa.love

2019. október 26.

Nem tudom, milyen illata van a kek lotusznak, de maga az illat olyan tipikus "kek",kisse szintetikus. Allaga jo, nem tul folyekony. Legyen 4 csillag, mert tetszett a kislanyomnak a flakon csillogasa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

Moniko

2019. július 21.

Nagyon kellemes az illata, állaga :) kellemes nyári tusfürdő, szívesen használom. Nagyon jól habzik is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Esztuci

2019. június 23.

Nagyon szeretem az illatát és fürdés után viszonylag sokáig érződik. Nálam ez teljesen megfelelt, kellően habzik és kellemes használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

schonandi

2019. június 13.

Nekem nagyon tetszik az illata. Testápolót is csak később használok fürdés után hogy érezhessem az illatát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 13.

hippiesaur

2019. május 29.

Jó az illata, nem szárította a bőrömet, én nagyon elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Jó az illata, nem szárította a bőrömet, én nagyon elégedett voltam vele.

Damayanti

2019. május 28.

Tesómmal szaladtunk be a dm-be, ő mutatta, hogy vegán termék (ő vegán, én pedig nyitott vagyok 😃), nem akartam sokat szüttyögni a máskor megszokott hosszas szaglászós tusi válogatással, ez tetszett illatra legjobban, bedobtam. Nem rossz, kellemes viszonylag unisex illat, de nem lesz újra vevős, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

EngelWhite

2019. március 24.

Többször is újravásároltam, imádom. Ha elfogy egy tusfürdőm (a sok közül) mindig elgondolkozok, hogy ilyent vegyek-e, és félévente landol is egy ilyen a kosaramban. Az illata finom, frissítő, tökéletes tavaszi-nyári tusfürdő. Biztos vagyok benne, hogy még fogok vásárolni belőle a közeljövőben (immáron 4 évvel ezelőtt kezdtem el használni belőle az első flakont).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

b5bea

2018. augusztus 7.

Kellemes, unisex illata van, számomra sokkal folyékonyabb, vizesebb az állaga, mint a többi tusfürdőnek, így sokkal gyorsabban fogyott, ami végül nem volt baj, mert nagyon hamar meguntam az illatát és a túl folyós állagát. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Brbgi

2018. július 18.

Nagyon finom az illata, bár nem érzem sokáig a bőrömön. Tetszik, hogy mikro olajakat tartalmaz, puha és selymes bőröm lesz a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.