Fa

Ár:   479 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2021. július 26.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

horvathvaleria1020

2021. június 30.

Tiszta, friss illat! Elég tartós is, illetve jó árban van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Tiszta, friss illat! Elég tartós is, illetve jó árban van!

Raulita

2021. június 28.

Ár érték arányban nagyon jó, valahol mindig megtalálni akcióban; kellemes az illata, tartós. Teszi a dolgát, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

eveartstar

2020. december 17.

Nagyon jó! Tartós az illata. A nivea hawaii flower and oil illatához hasonló, csak nem olyan édes hálistennek..most taraztam.be két dobozzal..😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 17.

Tigrisliliom

2020. szeptember 4.

Első ránézésre nem tetszett. Műbabakék, csillvil háttérrell. De kellemesen csalódtam benne, nagyon jó az illata, nem csömör. Tartós és a bőröm sem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Poptie

2020. június 3.

Szerintem elég férfias illata van, de így is imádom, és még tartós is. Nem hiszem, hogy újraveszem, mert szeretem a változatosságot, de ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Beatrix23

2020. április 21.

400 forintért csoda, még akár 800-at is adnék érte. Nagyon tartós, és az illata eszméletelenül jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Ennie86

2019. november 14.

Engem is a csillogós csomagolás fogott meg, meg mert kék. :) Nagy jó az illata, ami tusolás után is megmarad. Nem szárít. Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

rosa.love

2019. október 26.

Nem tudom, milyen illata van a kek lotusznak, de maga az illat olyan tipikus "kek",kisse szintetikus. Allaga jo, nem tul folyekony. Legyen 4 csillag, mert tetszett a kislanyomnak a flakon csillogasa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

Moniko

2019. július 21.

Nagyon kellemes az illata, állaga :) kellemes nyári tusfürdő, szívesen használom. Nagyon jól habzik is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Esztuci

2019. június 23.

Nagyon szeretem az illatát és fürdés után viszonylag sokáig érződik. Nálam ez teljesen megfelelt, kellően habzik és kellemes használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.