Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 11.

Kategória:   Tusfürdők

Zsuzsi216

2018. január 22.

Nagyon finom illatú tusfürdő. Érzékeny a bőröm, de semmi negatívot nem tapasztaltam. Nem húzódott a bőröm és egyáltalán nem szárította ki.

Általában pozitív csalódás nekem az összes Fa tusfürdő. Jó illat, jó ár, krémes hab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Aprile

2017. november 8.

Elég csúnya az INCI-je, de én imádom ezt a tusfürdőt. Tök véletlenül került hozzám, de nagyon megtetszett az illata, így kipróbáltam élesben zuhanyzás közben is, és úgy még jobban megszerettem. Szeretem az ilyen kicsit géles állagú tusfürdőket. Szépen habzott, jól terült, jól tisztított, és nem szárította a bőröm. Az illata a narancs és a fahéj miatt nekem már most meghozta a karácsonyi hangulatot.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Mehecske

2017. október 24.

A FA tusfürdőkből van már kedvencem (sajnos már nem lehet kapni) de ez egy kicsit enyhíti annak hiányát. Illata lágy, egyszerűen isteni, olajos, krémes habzása egy élmény. Nagyon-nagyon finom, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 24.

Nixa

2017. október 2.

Összességébe a krém tusfürdőket és az édes illatokat szeretem jobban, de ennek a tusfürinek az illata nagyon megtetszett. :) Szuper az állaga is, nagyon kellemesen olajos, és szerintem kicsit frissítő, élénkítő is a hatása. Na és persze 250 Ft-ért nem hagyhattam ott a Rossmannban. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Cintia89

2017. április 6.

Kipróbáltam és szerettem!!! A csomagolása nagyon szép csillogós és az illata is nagyon tetszett, a narancs ami dominált benne. Nem szárított. Jó volt vele tusolni, ha látok még veszek. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Melcsi922

2017. március 16.

Én csak a narancs illatát érzem,amit nem bánok mert nem szeretem a gyömbért.Habzása,állaga jó,az egyetlen Fa tusfürdő ami nem szárította a bőröm.Nagyon szerettem az illatát,biztos újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Powderpuff Girl

2016. november 14.

A Fa Soft and Sensual tusfürdője után ő a második kedvenem. Nálam a narancs illata jobban dominál, örülnék neki ha intenzívebben gyömbéres lenne. A formulája nem túl híg, jól habzik és megmarad az illata a bőrön. Tusolás után nem feszül a bőröm tőle. NAgyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

JudithBeauty

2016. november 7.

Én a 400 ml-es kiszerelést választottam. Nyárra vettem, mert felfrissítő és pezsdítő a hatása és az illata. Kedvencem ez a narancsos aroma, jó a habzása és nem szárít. Eddig a "kék flakonos" Magic Oil volt a kedvencem a Fa tusik közül, de ez most átvette a vezetést. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

lavender

2016. október 23.

Az illata tényleg kellemes, de nekem a flakon végére már annyira szárította a bőrömet, hogy vakaróztam, a lábam kiütéses lett (egyébként az évek alatt megfigyeltem, hogy kb. az összes Fa tusfürdő szárított). Jól habzik, ezért elég sokáig kitart, de akinek érzékeny a bőre, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Pofike

2016. október 11.

Szerettem az illatát, nem tartós, de ez nekem nem probléma nem szeretem ha sokáig megmarad a bőrömön a tusfürdő illata. Nem száritott de nem is hidratált. Elhasználtam de tovább fogok keresgélni új tusfürdő után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.