Fa

Ár:   529 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2021. június 17.

Kategória:   Tusfürdők

"Fedezd fel a Fa Magic Oil tusfürdőt elbűvölő pink jázmin illattal. A 94%*-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó, vegán, pH bőrsemleges és bőrgyógyászatilag tesztelt formula selymesen puha érzést kölcsönöz a bőrnek minden zuhanyzás alkalmával."

Esztii78

2024. január 3.

Jó illata van. Tartós, már amennyire egy tusfürdő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 3.

Jó illata van. Tartós, már amennyire egy tusfürdő lehet.

d.anett89

2022. június 6.

Imádom. Nagyon jó az illata,mely rajtam tartós. Kellően habzik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 6.

Imádom. Nagyon jó az illata,mely rajtam tartós. Kellően habzik

Zizi100

2022. március 30.

Imádom!! :))))) Tusi közben és után is nagyon jó érzés a bőrömön, egyetlen egy dolog miatt kap 4 csillagot, nem annyira tartós az illata. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

Rainbowgirl14

2022. január 16.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Kellemes, frissítő illatú. Már rengetegszer újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

drica

2021. november 9.

Nem vagyok tusfürdő rajongó. Nem vagyok az a típus, akinél 25 különböző illat sorakozik a kád szélén bevetésre várva. Általában szappant használok a testemre, de valamiért az a becsípődésem, hogy utazáskor kényelmesebb a flakon. Hmmm. Így került hozzám ez a darab is és nagyon imádtam az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

gyik

2021. szeptember 17.

Tesztelésre kaptam a terméket köszönettel. Szokásos áttetsző zselés állag. Kellemes illat, bár nekem ez túl virágos, magamtól nem venném meg. A bőrömet pedig ugyan úgy szárítja mint az összes többi ilyen Fa tusfürdő....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Blackxentric

2021. szeptember 10.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nem okozott csalódást. Az illata csodás és jól hidratál. Kellemesen habzik. Többet nem is várok egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Tesztelésre kaptam a terméket.

tátombák

2021. szeptember 7.

Balea, Avon és Isana tusfürdőkön szocializálódva az tűnt fel már az első használatkor, hogy ez mennyire lágy állagú tusfürdő. Csúszós, érezhetően olajos, ennek ellenére nagyon jól habzik. Az illatával kapcsolatban vannak vegyes érzéseim, nekem ez már erősen közelít a nagymamaillathoz. Sokáig érződik a bőrön, akinek bejön ez az illat, szeretni fogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Yubiri

2021. augusztus 10.

Krémmánián kaptam tesztelésre ezt a tusfürdőt.
Amit ígér, azt maximálisan betartja. Valóban kellemes, selymesen puha érzést kölcsönöz a bőrnek. A jázmin is olyan "természetesnek" hat a tusfürdőben. Irritációt nem okozott. A csomagolás is nagyon csajos.
Ami nem tetszik benne, az pont az illata, nagyon nem szeretem ezeket a virágos illatokat és ez sajnos nálam fő szempont tusfürdő választásnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Krémmánián kaptam tesztelésre ezt a tusfürdőt.

EvandEra

2021. augusztus 2.

Előnye, hogy nem szárítja a bőröm úgy mint sok más tusfürdő, hátránya hogy az illata inkább wc illatosítóra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.