Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: norbertito91, az összetevőket feltöltötte: baba_girl_16, Módosítva: 2015. július 14.

Kategória:   Tusfürdők

born86

2019. augusztus 2.

Nem ajánlom... Kiszarítja a bőrt de nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Nem ajánlom... Kiszarítja a bőrt de nagyon.

Mona29

2019. július 14.

Nem irritáló, kellemes, viszonylag hosszan bőrön maradó illatú tusoló. Nem szárít, sokáig elég, akcióban kifejezetten olcsó. Szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

mysticnails

2016. október 30.

Páromnak vettem, nagyon kedveljük a FA férfi és női tusijait is egyaránt, nagyon férfias, energikus illat, az egész lakásban terjeng, amikor ezzel fürdik, pedig nem önti magára. Sokáig elég, nem szárít, teszi a dolgát. Többször visszatértünk rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

roddo

2016. szeptember 2.

Kellemes, férfias illata van, azonban ez az illat sajnos nem igazán tartós. Tusolás után ugyan időnként megcsapja az orromat egy kis megmaradt illat, de sajnos ez nagyon minimális. Habzása rendben van. Ha lehetne 3,5 csillagot adnék rá, de mivel nem lehet felfelé kerekítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Banszky

2016. augusztus 24.

Imádtuk mindketten. Bőrön is érezni zuhany után,nagyon férfias,friss illata van szerintem. Néha loptam belőle én is. Nagyon szeretem a Fa tusikat,szinte csak ezt használom (persze női változatban) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

neita

2015. szeptember 25.

A férjem használja, akcióban szokta venni. Nem szokta megszagolni az üzletben, csak találomra megveszi, mert mindegyik fa tusfürdővel egyformán elégedett. Szerintem is az összes fa men-nek jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

baba_girl_16

2015. július 13.

A férjem jelenlegi tusfürdője és nagyon szereti. Jól habzik és nagyon jó illata van, csak nem igazán tartós ez a finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

orsipanka

2014. november 3.

A barátom használja, de párszor már én is fürödtem vele, amikor nem volt nálam a saját tusfürdőm. Az állaga sűrűbb, zselésebb, mint a tusfürdők, amiket eddig használtam, de egyébként semmi extrát nem tud. Az illata női szemmel tűrhető és hamar elillan. Átlagos termék, 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Szteroid vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban. Az Androstadienone szerkezetileg nagyon hasonlít az emberi hónaljban termelődő feromonéra, viszont kutatások szerint a fiziológiás szintje túl alacsony ahhoz, hogy más emberekben hasonló reakciót váltson ki.

Színezék. Lilás piros.